| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Svatba

23.3.2003 12:54:45 Tami

Re: Odpověd - svatba v červnu - jak jsem daleko

Jůůů Martino, tak tomu tedy říkám skoro hororově-akční scénář ! :-) Panečku, to bylo tedy zajímavých zápletek 2dny před svatbou a ještě v den svatby ! Ale dle foteček jsem nakonec zjistila, že vše dopadlo dobře :-) Šatičky jste určitě vybrali moc hezky, i závojíček a ozdoba na krku byly moc krásné a sladěné ...
No jak tedy píšeš, nějakým zádrhelům se stejně nevyhnu, halt to už je život :-) Ale stejně začínám být nějak nervozní, že na něco zapomenu, nebo nestihnu ... já nevím, ale to má snad každá nevěsta ne ? Nebo jsem jenom já takový plašan ? :-) Přitom jsem pracovala ve firmě 4roky jako marketing. asistentka, takže s pořádáním akcí mám zkušenosti, není to pro mě problém zorganizovat, ale tohle prostě považuji za vyjímečný den, a proto mám trochu strach ... ale to se zvládne, já vím ... jenom jsem se tu musela trochu vypovídat :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Odpověd - svatba v červnu - jak jsem dal... Tami 20.3.2003 12:14
*Re: Odpověd - svatba v červnu - jak js... Martina a Josef J. 21.3.2003 22:14
**Re: Odpověd - svatba v červnu - jak ... Tami 23.3.2003 12:54
***Re: Odpověd - svatba v červnu - ja... Martina a Josef J. 24.3.2003 8:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.