| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

1.5.2001 9:35:35 Adriana,15,týden

Křečové žíly

Obracim se na některou z Vás,která by měla podobné problémy jako já.Křečové žíly jsou u nás v rodině dědičné a nyní v těhotenství se to zhoršuje. Při poslední návštěvě poradny, mě můj gynekolog vystavil poukaz na gumové punčochové kalhoty.Řekl, že stačí pouze razítko obvodního nebo cévního lékaře a mohu s tím jit do lékárny.A tady je ten problém. Tam mi řekli, že musim to mít schváleno ještě od revizního lékaře.Přemýšlím,zda by to nebylo jednodušší, si je koupit sama, než čekat na nějaké razítko.Neví někdo kolik bych doplácela pojištovně a nebo kolik by stáli celé bez spoluúčasti pojištovny? A zda-li je to možné. Díky za každou odpověď. Adriana.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Křečové žíly Adriana,15,týden 1.5.2001 9:35
*Re: Křečové žíly Romana, Lucinka 7 měsíců 2.5.2001 20:48
**Re: Křečové žíly Adriana,15.týden 3.5.2001 10:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.