| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Křečové žíly

 Celkem 3 názorů.
 Adriana,15,týden 
  • 

Křečové žíly 

(1.5.2001 9:35:35)
Obracim se na některou z Vás,která by měla podobné problémy jako já.Křečové žíly jsou u nás v rodině dědičné a nyní v těhotenství se to zhoršuje. Při poslední návštěvě poradny, mě můj gynekolog vystavil poukaz na gumové punčochové kalhoty.Řekl, že stačí pouze razítko obvodního nebo cévního lékaře a mohu s tím jit do lékárny.A tady je ten problém. Tam mi řekli, že musim to mít schváleno ještě od revizního lékaře.Přemýšlím,zda by to nebylo jednodušší, si je koupit sama, než čekat na nějaké razítko.Neví někdo kolik bych doplácela pojištovně a nebo kolik by stáli celé bez spoluúčasti pojištovny? A zda-li je to možné. Díky za každou odpověď. Adriana.
 Romana, Lucinka 7 měsíců 
  • 

Re: Křečové žíly 

(2.5.2001 20:48:10)
Já jsem dostala punčochy na předpis od obvodní lékařky na počkání. Žádné schválení nebylo třeba. Nevymýšlejí si tam u vás zbytečnosti? Nevím tedy, jestli sehrálo roli to, že jsem dřív prodělala zánět žil. Romča.
 Adriana,15.týden 
  • 

Re: Re: Křečové žíly 

(3.5.2001 10:56:32)
Ahoj Romano,dnes jsem byla v poradně. Můj gynekolog se také divil,proto se mám v pondělí, kdy on je na pojišťovně za ním stavět. Prý to nějak vyřešíme. Tak jsem zvědavá. Ještě se chci zeptat, zda jsi měla punčochy a nebo kalhoty? Punčochy bych memusela mít schválené od revizního lékaře, jen ty kalhoty.Také si neumím představit být v těch kalhotech v parném létě. Jak to bylo u Tebe? Dík za odpověď.Adriana.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.