| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

19.3.2003 8:10:42 Kaťas & 2 kluci

Re: něco do placu

Ahoj holky, včera už jsem večer nestihla napsat, tak teda ráno - přišla jsem kvůli tomu dřív, to jsem hvězda! No konec chvástání a k věci.
Dáši, jo, jsem to já-my co chceme přijmout poloromika. Zajímá mě úplně všechno, takže cokoliv tě napadne. Tak třeba jestli jste se učili romštinu, posloucháte a zpíváte romskou hudbu, prostě se snažíte holčině nějak tu druhou půlku nahradit; nebo jestli třeba neměla touhu Romy poznat a zajít do nějaké komunity?
Tý brďo, teda snídaně od harantíků do postele, no tomu říkám maso! Kdo na to přišel, děti sami? (nebo jim bylo naznačeno?) Teda fakt to zní bezvadně, to je asi pak ta správná atmosféra na sdílení se.
Díky taky za tipy na knížky, ty já miluju, udělám si radost a aspoň jednu se pokusím sehnat.
Simi, no letos to s malým asi nevypadá. Jak už jsem tady psala, sice poloromika chceme, ale v papírech to zanešený ještě nemáme. Kvůli té stavbě děláme mrtvý brouky, abychom to neuspěchali a stihli dostavět a malý nám nedali ještě letos (i když břídím a nejraději bych šla na MD hned). V papírech mají mimi bílý, takže se nezalamují s tím, aby už nás pozvali na předrodičovskou přípravu a tím pádem následně vybrali malý. Takhle žijí v domnění, že si ještě těch x let počkáme. No kdyby se neozvali do příštího jara, tak to určitě už volat budu, snad už na jaře budeme stavebně finišovat a v létě se stěhovat, takže kdyžbychom absolvovali tu jarní přípravu (tady v JM jen jarní a podzimní cykly) tak do konce roku se mi snad už doma něco bude batolit. Jsem pěkně trapná co? Si to tady plánuju a beztak to bude úplně jinak.
Mějte se holčiny fajn a pěkně piště, jsem čím dál větší závislák a klepu se vždycky, jak si od vás počtu. Se teda Ivi máš, já bych si taky prosila dovču. čau Kaťas
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Domeček Simča a beruška 18.3.2003 10:49
*něco do placu Dáša 18.3.2003 11:19
**Re: něco do placu Hanína 18.3.2003 16:5
***Re: něco do placu Kaťas & 2 kluci 19.3.2003 8:10
****Re: něco do placu Dáša 19.3.2003 13:58

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.