| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Úzkosti a strachy

17.3.2003 20:23:41 sally

Re: Pozdrav téměř z Alp

AHojky Zuzko,
tak to hubnutí ti závidím, taky bych tu šestku na začátku potřebovala... holt mi to manželsví nějak příliš svědčí :-)) No ale teď jsem koukala, že jedna známá shání pro psí výcvikové středisko "dog walkera" - no nebylo by to úžasný? Lítat v pracovní době s hafuškama po kopcích??? Hehe, to už bych pak rozhodně nemohla říct, že mám sedavé zaměstnání.
No ale zprávy z cvokárny (naše firma). Deset nejvyšších šéfů bručí v base (chudáčci, někdo je přistihnul - samozřejmě zcela neprávem, jsou nevinni jak padlý sníh - jak si cpou do kapsiček nějakej ten bilionek), takže se obávám, že dny firmy a potažmo i moje tady, jsou sečtený. Asi jsem úchylná, ale mám z toho škodolibou radost. Sice přijdu o místo, ale ten můj kretén prudivej přijde o víc (firma mu platila všechno - od pronájmu baráku, benzínu až po jeho domácí telefonní účty!)
Stejně jsem chtěla po dofče odejít, je to tu na palici - nemám co dělat, ale musím tu sedět určité hodiny a šéf, kterej nemá taky co dělat tu chodí kolem a prudí kvůli kravinám (jestli si smím zhasnout lampu, a jestli si smím v kanceláři přitopit, a jestli má být kytka nalevo nebo napravo a kolik čajů vypiju atd.). Takže - jestli to tady zkrachuje, tak mi to líto fakt nebude... :-))
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Morálně téměř přes orál - ne ne, zatím j... Bajka + 2 brouci 6.3.2003 19:5
*Dotaz z psychologie.... :-)) sally 6.3.2003 23:23
*Pozdrav téměř z Alp Zuzana27 10.3.2003 14:42
**Re: Pozdrav téměř z Alp sally 17.3.2003 20:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.