| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Úzkosti a strachy

6.3.2003 23:23:09 sally

Dotaz z psychologie.... :-))

Ahojky holky,
tak sem po dlouhé době juknu a hele - pár příspěvečků tu je...
Peťule gratuluju k 13. týdnu a všemu co s tím souvisí (hlavně že mládě dělá kotrmelce a má se k světu). nateplalý písek mě fakt rozesmál... naše pouště jsou kolem 1000 mnm (a více), takže v únoru zima. Vlastně tam funguje takové to "měsíční počasí" - na slunci pařák, ve stínu kosa. A s tím pískem to taky není slavný (to jsem zvědavá, ejstli ten odkaz bude fungovat).
Středoevropskou zimu fakt nemáme - máme místo toho "období dešťů" - je kolem deseti stupňů a občas zaprší... tzn. že všechno roste, kvete a rodí se v prosinci (kdy je zelená travička). ALe zase to máme "kousek" do Sierry, v třech tisících se dá lyžovat cca od prosince do dubna, i když letos je nějak moc teplo - už teď máme kolem dvaceti....
No ale naplánovali jsme dovolenou, šéf koulel očima, když jsem mu oznámila, že odjíždím na tři týdny (mám jen dva týdny dofči) - ať si to nějak přebere... stejně přemýšlím o tom, že se sem prostě nevrátím. Nějak toho mám dost. On se fakt už úplně zbláznil (to myslím vážně, jako diagnózu, nikoliv jen to, že je to "vůl") - nejen že je náladovej jak ženská v přechodu, ale jeden den něco řekne, a pak to zapře, a vymejšlí si blbosti.


Příklad pro pobavení:
Zavolal mě do kanceláře, jestli bych ho nezměřila (OK, jsme různí, někdo má holt zvláštní nápady), tak jsem mu plácla diář na hlavu a udělala čárku na zeď. Poděkoval a prej ať odejdu, a zamknul se v kanclu. Za deset minut mě volal znovu, jestli bych ho nepřeměřila. Ok, přeměřila, co s ním. Načež on, že to není možný a jestli se mi nezdá, že je teďka vyšší. Tak jsem ho přeměřila znovu, potvrdila mu, že za těch deset minut o centimetr vyrostl, tak byl spokojenej a po zbytek dne byl zavřenej v kanceláři a pouštěl si korejskou pop music (kvalitou asi cca český pop let sedmdesátých - myslím, že Gott a Pepíček Zímů by ještě v KOreji udělali díru do světa).... A teď mi řekněte, je ten člvoěk jen "výraznější podivín", nebo už je magor???
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Morálně téměř přes orál - ne ne, zatím j... Bajka + 2 brouci 6.3.2003 19:5
*Dotaz z psychologie.... :-)) sally 6.3.2003 23:23
*Pozdrav téměř z Alp Zuzana27 10.3.2003 14:42
**Re: Pozdrav téměř z Alp sally 17.3.2003 20:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.