| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

24.4.2001 11:24:41 Heda, Bara 5.5 a 24.týden

Re: Těhotenství a štítná žláza

Mám také nějaký problém se štítnou žlázou, ale nevím, jestli právě sníženou funkci - údajně mám zvětšenou štítnou žlázu, protože ta se tímto způsobem snaží zvýšit produkci hormonu štítné žlázy, což se jí nedaří. Moc tomu nerozumím. Každopádně beru od začátku, kdy se na to přišlo (listopad 2000), jód a letrox, letrox jen do 20.týdne. Mezitím se upravily vysoké hodnoty hormonů tlačících na činnost štítné žlázy na normál, prý to souviselo právě s těhotenstvím.

Subjektivně nemám vůbec žádné potíže, ani při předchozím těhotenství jsem je neměla. Pokud byste chtěla, mohu vyzvědět i nějaké další informace. Na Internetu ale nebývám moc často, tak se mi případně ozvěte na mail rycovsky@vol.cz.

Heda
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Těhotenství a štítná žláza Alena 15.4.2001 9:14
*Re: Těhotenství a štítná žláza Heda, Bara 5.5 a 24.týden 24.4.2001 11:24
**Re: Těhotenství a štítná žláza Heda 26.4.2001 11:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.