| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

15.4.2001 9:14:59 Alena

Těhotenství a štítná žláza

Ahoj,

najde se na tomto diskusním fóru maminka, která má také potíže se sníženou funkcí štítné žlázy?
Uvažuji o druhém dítěti, ale celé první těhotenství provázely potíže od začátku do konce.
15 měsíců po porodu ještě nejsem zcela stabilizovaná a nejsem si jistá, jestli bych s takovými depresemi, jaké jsem měla po prvním dítěti, bych byla schopná postarat se o dva...
Máte s tím někdo nějakou zkušenost? (Podrobněji jsem svoje problémy popsala v poradně „rodinnému lékaři“, ale možná to spíš zůstane v nezodpovězených dotazech, tak se raději obracím na „znalce z praxe“.)
Opravdu by mi hodně pomohlo, kdyby se některá z podobně postižených mohla se mnou podělit o své zkušenosti. Snad mi to pomůže rozhodnout, jestli prodat a rozdat dětské oblečení, nebo si to ještě nechat, co kdyby.
Děkuju
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Těhotenství a štítná žláza Alena 15.4.2001 9:14
*Re: Těhotenství a štítná žláza Heda, Bara 5.5 a 24.týden 24.4.2001 11:24
**Re: Těhotenství a štítná žláza Heda 26.4.2001 11:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.