| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

15.3.2003 22:01:38 Eva, Hanička (16m.)

Spaní bez rodičů

Dobrý večer,
všechny rady, porovnávání s jinými dětmi, ale především vlastní zkušenost mě dovedly k jedinému závěru ( netvrdím , že je jediný možný ): ať spací, či nespací miminka, všechny potřebují jak blízkost rodičů, tak také řád.
Hanička nebyla spinkací miminko, vyváděla, když jsme odcházeli od postýlky pryč, v dobách "nejhorších" se budila po hodině.
Spaní v postýlce a bez nás jsme jí naučili postupně, a to cestou pokus -omyl. Nakonec jsme skončili u osvědčeného postupu, který jsem níže popsala. Netvrdím, že je to snadné, ale určitě to stojí za pokus.
Jenom pro ilustraci : aktuálně řešíme problém závislosti Haničky na mamince. Občas si usmyslí, že tu polévku bude jíst jenom ode mne a manžel nemá šanci. Stejně tak při přebalování, oblékání atd. Občas ustoupíme, občas musí vzít situaci na vědomí. Pokud pláč ustane ani né do minuty a začne se ozývat spokojené žvatlání, je jasné , že nic dramatického se nedělo a ona si jenom svými prostředky chtěla prosadit svou.
Jedno je však jasné všem nám třem : řídíme se pravidelným rozvrhem, který dodržujeme i při cestách mimo domov. My dospělí ho dodržujeme a ona se jím nechá vést.
Pokud aktuálně neupáváte, tak vám přeji hezký večer
Eva
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Spaní bez rodičů Eva, Hanička (16m.) 15.3.2003 22:1

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.