| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

19.4.2001 0:20:22 Káča

Re: tatínek u porodu-pokračování

Ahoj Lucko,
já jsme sice zatím nerodila ani nejsem těhotná.Manžel mi nejprve říkal, že jeho se porod netýká atd...
Potom ale jeho dobrý kamarád "rodil
" a byl to pro něj naprosto perfektní zážitek.To už mě říkal, že teda ten porod by ho tak nějak asi zajímal a půjčil si Velkou knihu o matce a dítěti óóó!!!
Před 3 týdny "rodil" náš společný kámoš. Týden po porodu jen brečel a brečel a děkoval ženě, že ho donutila jít k porodu. Prý to byl úplně neuvěřitelný zážitek a teď se prý na ženu dívá úplně jinak, když ví jak moc trpěla.
Manžel mi řekl, že si se mnou chce promluvit. Sedli jsme si ke kávě a na papír jsme sepsali vše pro a proti týkající se jeho přítomnosti u porodu. Měl strach, že se tam složí atd...
Nechala jsem ho ať o tom přemýšlí, ale upozornila jsem ho, že porod není jen moje záležitost a že ho sama nezvládnu.
Na vše máme čas, vždyť ještě ani nejsem těhotná!!!
Asi za 10 dní přišel a řekl, že hodně přemýšlel. Bude se mnou navštěvovat předporodní kurz. Podívá se na sál, na pokoje a uvidí.
Skus si se svým manželem taky v klidu pohovořit.
Zeptej se ho, proč nechce jít k porodu. Ten náš společný kamarád říkal, že si stoupl zak, aby manželce "dolů" neviděl a že viděl jen to, co vidět chtěl. Utíral ženě čelo, dával jí pít atd. Pak jen přestřihl pup. šňůru a šel svou dceru za pomoci sestry umýt.
Tady to - jak si stoupnout aby "to" neviděl se právě naučil v kursu a taky mu primář řekl, kam se má postavit.
Přeji Ti hodně štěstí a ať je tam manžrl s tebou.
Káča
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
tatínek u porodu Lucie 18.4.2001 23:44
*Re: tatínek u porodu-pokračování Lucie 18.4.2001 23:49
**Re: tatínek u porodu-pokračování Káča 19.4.2001 0:20
*Re: tatínek u porodu Marcela s Vandou 11 m. 19.4.2001 11:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.