| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

25.4.2005 8:46:37 Zdenka1

Hezký začátek nového týdne,

Náš kocour už se umoudřil, tak je z něho zase náš roztomilý plyšáček. Hračky už dětem všechny najednou ale nevrátím, jen je občas vyměním, tak nějak se mi to zalíbilo, že o ně pořád nezakopávám a dětem ta hromada nechybí :-)).
Pokud jde o tetanovku, tak jsem taky ostuda, od té doby, co jsem ji prošvihla, už jsem byla 2x rodit, asi 50x u zubaře, ale že bych zašla na očkování, to né :-(.
Tabletky jsem teď vyfasovala nějaké nové, jmenují se Cerazette a můžu s nimi i kojit, dala jsem za ně na 3 měsíce 511,- Kč a to jsem si myslela, že jsou drahé :-)). Ženská na pojišťovně o nich neměla ani páru, musela jsem ji ujistit, že jde o antikoncepci, aby mi na ni přispěli.

Těm, co si přejí nové miminko, přeji, ať se brzy podaří. My jsme na Z. čekali 2 měsíce a M. se podařila hned na první pokus a to jsem ještě podle knížky vypočítávala den, aby to byla holčička :-).

Severko, vítej zpátky. Neteřinka je fakt chudáček, zdravotně na tom asi nebude zrovna nejlépe a co teprve, až se začne chtít líbit, nehledě na to, že ostatní děti k ní asi nebudou zrovna ohleduplné :-(. Švagrová by se nad tím měla zamyslet, ale ona asi taky nebude nejštíhlejší, nebo jó? Lenička je fakt šikovná, když už tak hezky mluví a Péťa, ať si to pálení čarodějnic užije. (Ještě že se Li včas ukryla, ale zase Cisca se do toho hrne dobrovolně :-))).

Jitulle, Ty se máš, že po jídle vypadáš na "třetí měsíc", já nejmíň na pátý, na třetí vypadám před jídlem :-((, ale snažím se s tím něco dělat, když nic nepomáhá, tak si vezmu na sebe nějaké pevné ryfle, které mně aspoň opticky stáhnou :-).

Karkulínko, to je dobře, že to nakonc s Charlotkou dopadlo, tak jak to dopadlo a že už je zase zdravá, přeji, ať už ji to zdraví hodně dlouho vydrží. O šesté nemoci už jsem slyšela, ale o páté teď slyším poprvé.

Jani, malá vstává ráno, mezi osmou a devátou (přes týden, o víkendu v sedm), Z. kolem sedmé, pak jdou oba spát přibližně ve 12, to jim ale musím číst pohádku, a spí 1-2 hodiny a večer usíná zase kolem osmé a Z. kolem deváté.

Janni, ten nepříjemný den, co jsi prožila Ti nezávidím, je fajn, že to bereš s humorem, taky mně občas něco podobného potká, ještě že to není často. Jak chutnaly Ty jídla podle Primavařečky? Já bych kuře upekla a limonádu vypila.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Mrtvá neděle? Severka + P 14 + L 10 + N 8 24.4.2005 10:49
*Re: Mrtvá neděle? JANA + 2 prckové 24.4.2005 22:44
**Re: Mrtvá neděle? Jitulka 24.4.2005 23:36
***Hezký začátek nového týdne, Zdenka1 25.4.2005 8:46
****Re: Hezký začátek nového týdne, Severka + P 14 + L 10 + N 8 25.4.2005 9:9
*****Re: Hezký začátek nového týdne... Janna + 2 berušky 25.4.2005 12:6
******Re: Hezký začátek nového týd... Janna + 2 berušky 25.4.2005 12:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.