| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

25.4.2005 12:06:28 Janna + 2 berušky

Re: Hezký začátek nového týdne,

Chachacha, Zdeni, tak takovýhle pevný džíny "stahovačky" :oD mám taky jedny...no ale proutek ze mně holt neudělaj :o)
Kuře bylo dobrý, Martin tomu teda moc nedůvěřoval, furt mu tam chybělo něco slanýho, pořád to chodil kontrolovat a polejvat, ale dobrota a pak ještě černá buchta, tak taky mňam, normální kefírovou taky dělám, ale na tomhle byla výborná poleva - čokoládová, ale z másla, takže měkká a ta buchta byla celkově takový mokrá :o)

Já jsem si udělala radost - super velikej batoh na ty naše vejlety :o) tak jsem ho právě nacpala a odpoledne razíme na autobus k našim. Zdržíme se tam do neděle, tak tu nezlobte....:oDDD

Jo a ještě - včera jsme si udělali super radost, poslali jsme tchýni v Praze do Carrefouru a koupila nám (teda mi jí ho platili :o/) stan.....oooooooobrovskej se třema mini ložničkama celkem pro 6 lidí a za 2290,- no kvalita to asi nebude nic extra, ale snad nám to stačí. Tak jsme tady včera pobíhali a rozbalovali, Verunka jak měla radost, tak zlobila :o), a Martin ho vtipně chtěl vyzkoušet postavit v obýváku......my máme fakt velikej obývák cca 5x6,5 m, ale tohle se nedalo. Sotva jsme mezi nábytek narvali tu předsíňku a zbytek už nešel....:oDDDD

Jo a ještě jsme s Verunkou demokraticky rozhodly ;o), že pojedeme do jižních Čech, žádný moře. Aby mohl Martin chytat ryby a tak, a fakt jsem nečekala, že mu to udělá takovou radost, on na to válení se u vody moc není, tak se hrozně nadchnul :o) Verunka se taky těší, jak budou chytat ryby :o)

Koukám, jsem se rozepsala, tak koho to nezajímá, tak to vynechte :oD
Jojo, jdu douklidit a dobalit a mějte se tu pěkně, ahoj.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Mrtvá neděle? Severka + P 14 + L 10 + N 8 24.4.2005 10:49
*Re: Mrtvá neděle? JANA + 2 prckové 24.4.2005 22:44
**Re: Mrtvá neděle? Jitulka 24.4.2005 23:36
***Hezký začátek nového týdne, Zdenka1 25.4.2005 8:46
****Re: Hezký začátek nového týdne, Severka + P 14 + L 10 + N 8 25.4.2005 9:9
*****Re: Hezký začátek nového týdne... Janna + 2 berušky 25.4.2005 12:6
******Re: Hezký začátek nového týd... Janna + 2 berušky 25.4.2005 12:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.