| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

24.4.2005 22:44:14 JANA + 2 prckové

Re: Mrtvá neděle?

Ahojky, no to koukám, to je snad rekord, jediný příspěvek za den!! Kde jste kdo? Já se těšila jak si počtu a tady nic:-( TAk se zítra hezky polepšete a napište jak jste se měli o víkendu.

My byli včera na pouti, lidí spousta a atrakce hrozně namačkaný blízko sebe, to nějak nevychytali, nešlo tam ani pořádně procházet. Ale dětičkám se tam líbilo moc! Hlavně mě překvapila Julinka. Byla na dětském kolotoči ve formuli, smála se celou dobu, pořád kroutila volantem, pokřikovala na Míšu, prostě nadšená a když to skončilo a já jí vyndala, začala hrozně plakat a křičet "tě, tě, tě" (ještě). No musela jet ještě jednou:o)) To už Míša nejel, tak když to skončilo, říkám jí že jdeme za Míšou, tak to už šla:o)) Když si vzpomínám na Míšu v jejím věku, tak za prvé jsem tam jezdila s ním, aby nevylézal; sice se mu to líbilo, ale takhle moc ne, tvářil se spíš důležitě a neužíval si to tolik jako Ju a nikdy nedal najevo, že chce ještě:o) Pak jeli ještě spolu na mašince, ale to už ke konci začala dělat blbosti, stoupala si, otáčela se, dávala nohy nahoru, tak jsem byla ráda, že to skončilo.
Byla tam maminka s asi tříletým chlapečkem a dávala ho také na tu mašinku, ale on nechtěl a plakal, nakonec ho tam tedy dostala, jenže chudinka pořád plakal, až přišla paní, že to zabrzdí, aby si malého kdyžtak vyndala. To jsem tedy fakt nepochopila, proč ho tam tak nutila, když se evidentně bál a od začátku nechtěl, bylo mi ho líto chudáčka:-(
No prostě Julince se tam hrozně líbilo, nejen ten kravál, ale i ty lidi, pořád něco ukazovala a byla ve svém živlu, to jsem nečekala:o) Oproti ní Míšu asi nejvíc zajímaly stánky s hračkama a hlavně autama. U jednoho stánku měli bednu se vším možným asi za dvacku, tam se hrabal nejmíň půl hodiny a nemohli jsme ho odtamtud dostat:o))) Že by z něj byl vetešník?:o))))
Jinak dneska děti řádily u našich na zahradě. Táta tam má hromadu bílého písku připraveného na beton, tak mu to "trošku" roznesly:o) Pak ještě Míša vyráží několikrát za den s dědou na vyjížďku na kolech, takže jsou oba vyvětraní parádně, divím se, že neodpadají už v sedm hodin, ale až po deváté. Jak je dlouho světlo, tak chodí spát čím dál později:-(

Díky všem za info o spaní dětiček, Jitule, já jí někdy dávám až s Míšou, ale právě když vstává dřív, tak prostě nevydrží a v těch jedenáct odpadá:-( Bohužel Míša jí poslední dobou budí dost brzy a pak to právě takhle dopadá. Jeden čas už to měli krásně seštelovaný, že chodili spolu, ale teď asi jak chodíme víc ven, tak potřebuje víc spát. No uvidíme, však ono se to zase upraví.

Cis, taky bych Ti poradila spíš tu sexy čarodějku, těch tam určitě moc nebude ;o) A samozřejmě se taky přimlouvám za foto:o)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Mrtvá neděle? Severka + P 14 + L 10 + N 8 24.4.2005 10:49
*Re: Mrtvá neděle? JANA + 2 prckové 24.4.2005 22:44
**Re: Mrtvá neděle? Jitulka 24.4.2005 23:36
***Hezký začátek nového týdne, Zdenka1 25.4.2005 8:46
****Re: Hezký začátek nového týdne, Severka + P 14 + L 10 + N 8 25.4.2005 9:9
*****Re: Hezký začátek nového týdne... Janna + 2 berušky 25.4.2005 12:6
******Re: Hezký začátek nového týd... Janna + 2 berušky 25.4.2005 12:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.