| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

22.4.2005 23:29:33 Nadia@

Pecu, peces, peceme

Jednu tretinu knihy, kterou jsem si o peceni moucniku pujcila, je teorie. No a docetla jsem se o slozeni a vlastnostech prasku do peciva a uz definitivne vim, proc se mi tady v Kanade tolik nedari s pecenim testa prave s praskem do peciva! Pisou, ze je sice zivotnost 1 rok od otevreni baleni, ale uz po trech mesicich ten prasek zcela pozbyde sve kyprici vlastnosti. Po roce je nepoziatelny! No takze zkoncilo me nakupovani prasku z oddeleni bulk food, vracim se neekonimicky k pytlikum. Jdu si precist neco o baking soda a silet radosti (to jako protipol tem depresim, tkere jsem z techzkazenych moucniku mela. Pamatujete si me peceni carrot cake?, ja uz radeji zapomnela, no a ted prichazim na ty chyby. Je to uzasen, vychazim z toh se cti, neni to ma vina).

A co kdybych tady pro dnesek zkoncila? Jdu zlikvidovat toho zpevneho parchanta na strome, nez mi vzbudi malou).
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pecu, peces, peceme Nadia@ 22.4.2005 23:29
*Re: Pecu, peces, peceme maybe 23.4.2005 1:21
**Re: Pecu, peces, peceme HopeS 23.4.2005 1:54
***Re: Pecu, peces, peceme maybe 23.4.2005 3:45
****Re: Pecu, peces, peceme Nadia@ 23.4.2005 6:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.