| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

23.4.2005 3:45:13 maybe

Re: Pecu, peces, peceme

HopeS, to je docela trapny, ze te tu vidim:-) Jeste jsem ti nezvladla odepsat na email. Kdyz me to u ty diskuze jde nejak snadneji:-)Takhle sem vzdycky priskocim, prihodim perlu (slovni) a zas odbehnu:-)
No jo, Proroka jsem poprve cetla nekdy v patnacti, vzdycky mi stejne prijde, ze tam najdu neco novyho. Ja tenkrat dost hrala divadlo a tak, takze jsem i Onegina recitovala v originale...jooo to byly casy:-)
S tim nespanim, ja uz to mam tak pres 2 roky a nikdo si s tim nevi rady. Tech prasku co jsem se nauzivala a nic. Proste to podle vseho vypada na chronickou insomnii. Asi puvodem ze stresu a pak z nevyspani s malym, no je to katastrofa, docela se i nekdy bojim ridit...Je to docela i problem pro celou rodinu. Stitnou zlazu mi kdysi davno delali test a v poho, ale to uz se mohlo zmenit.
Ta skola, no ted kazdopadne si to dovolit nemuzu, uz proto, ze se diky nevyspani vecer motam a rozhodne se nedokazu na nic soustredit. Ale pro svoji praci to "studuju" porad, kdybych ztratila krok, asi bych to mohla zabalit.
Co tvoje skola, devce, jak ze daleko mas do konce?
Hele, tak to kdyz si tu tak vsechno ctes, to bych se ti do emailu jen opakovala, tak ted musim neco vymyslet, ceho se chytit:-)

Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pecu, peces, peceme Nadia@ 22.4.2005 23:29
*Re: Pecu, peces, peceme maybe 23.4.2005 1:21
**Re: Pecu, peces, peceme HopeS 23.4.2005 1:54
***Re: Pecu, peces, peceme maybe 23.4.2005 3:45
****Re: Pecu, peces, peceme Nadia@ 23.4.2005 6:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.