| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

23.4.2005 1:21:35 maybe

Re: Pecu, peces, peceme

Tak co, zabilas ho?
No prosim te, tys to o tom prasku nevedela? To ja jo:-)ale zas nevim jiny veci, knedliky mi nejdou..no jo...
Mam tu folii, cestou jsem se stavela v jednom butiku, maji tam uzasne veci na male deti obzvlast na holcicky. Taky pekne drahy, klido bych to usila, ale fakt nemam cas. Pry dovoz z Evropy, no jo, exotika:-)
Chtela jsem delat pekac sladke ryze, s merunkama a bilym jogurtem (muj vymysl) je to mnamka.Ale nejdu do toho, nemam na to nervy. Zitra. Se asi dam na ten jejich fast food. Obcas by to nezaskodilo, kdo mam porad neco vymyslet. Obdrzela jsem uz pet balicku s latkama na blanket, oplatkou musim stvorit vers na kartu a poslat latky taky. Nevim tedy, kdy na tohle vezmu cas. Obzvlast, kdyz moje kreativita ujizdi jinym smerem. Ze ja se vzdycky do neceho nacpu.
Sebanek je skvele dite, mam hruzu kdy se to zmeni.Pliny uz nemame, v obchode si povidame, v aute zpivame, je to kopie Kamci. No, ono ho to zpivani v 16 prejde (jako Kamcu:-). Coze je to terrible two?:-)
Jsem desne ospala, na dnesek opet 2,5 hodiny cisteho spanku, pristi tyden me budou zkoumat v nejakem institutu. Doufam, ze mi reknou, ze je to nedostatkem sexu, protoze to by meli pravdu(:
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pecu, peces, peceme Nadia@ 22.4.2005 23:29
*Re: Pecu, peces, peceme maybe 23.4.2005 1:21
**Re: Pecu, peces, peceme HopeS 23.4.2005 1:54
***Re: Pecu, peces, peceme maybe 23.4.2005 3:45
****Re: Pecu, peces, peceme Nadia@ 23.4.2005 6:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.