| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

21.4.2005 14:10:51 Bruni

Re: Pojištění

Helčo,
díky.
My jsme o tom, že pojistíme Adama, uvažovali už předtím, než si tu bradu roztrhl. On je o hodně větší poděs než Jiřík :-). V pondělí jsem mluvila s pojišťovací agentkou, kdy se sejdeme, no a v úterý Adam takhle blbě spadnul. Ještě že spadl "jen" na tu bradu. Bylo to snad jak naschvál. Ještě jsem mu v pondělí zkoušela přilbu, ale byla mu malá a větší prý přijdou příští týden..
U Amcico jsme pojištění díky tchýni, která má přítelkyni pojišťovací poradkyni. Já jsem se o pojištění nikdy nezajímala, jako dítě nás naši asi ani nepojistili, ani sebe. Moje (zároveň se mnou je pojištěný i Jiřík) pojištění platí zatím tchýně, takže mi bylo fuk, jaká je to pojišťovna.

Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pojištění Bruni 19.4.2005 10:46
*Re: Pojištění kudlanka nábožná 20.4.2005 20:15
**Re: Pojištění Bruni 21.4.2005 14:10
***Re: Pojištění Delete 23.4.2005 2:42
****Re: Pojištění Míša*Tom*Any 25.4.2005 9:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.