| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

25.4.2005 9:14:17 Míša*Tom*Any

Re: Pojištění

Ahoj holky,
o víkendu měl Tomáš už 12.narozeniny,takže jsme slavili a na net nabyl čas.
Mám teď navíc před poslední zkouškou z logopedie,tak se musím přinutit k učení.(Díky za vaše povzbuzení-někdy toho mám taky plný zuby a to mám "jen" 2 děti a ne jako Andie).

Musím se pochlubit našimi pokroky-Anetka už neplínkuje ani v noci,nemá dudlík a spí ve vlastní posteli.Teď se učí jezdit na tříkolce,ale žádný zázrak-ještě že jsme nekoupili k narozeninám kolo!

K tomu pojištění.Tom má pojistku u AMCICA-hlavně díky babičce,která nám to doporučila.Je to opravdu hodně drahé pojištění-sice i se spořením,ale za zlomenou klíční kost dostal tolik,co dává Česká pojišťovna:)
Obecně lze říct,že pojištění+spoření je nevýhodné!Lepší je to každé zvlášť.
My s manželem máme oba dost vysokou životní pojistku,aby děti,kdyby se nedejbože něco stalo měly aspoň finanční zajištění.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pojištění Bruni 19.4.2005 10:46
*Re: Pojištění kudlanka nábožná 20.4.2005 20:15
**Re: Pojištění Bruni 21.4.2005 14:10
***Re: Pojištění Delete 23.4.2005 2:42
****Re: Pojištění Míša*Tom*Any 25.4.2005 9:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.