| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

20.4.2005 20:15:04 kudlanka nábožná

Re: Pojištění

Ahoj Ivo,

tak u mě moc informací nepochytíš :)). My děti pojištěné nemáme. Prostě jsme do toho nešli, protože zkušenosti mých známých a mojich (měla jsem úrazové pojištění) je takové, že ani trochu se nevyváží poměr platby pojistného x výplata plnění... Počítám běžné úrazy. Ale nevím, nestudovala jsem všechny možné pojišťovny, slyšela jsem, že Amcico je drahá, ale výborná pojišťovna.

Míša (ten starší 5-letý) si vloni taky roztrhl bradu, když vjel s hlinikovou koloběžkou do kanálu a upadl na řídítka bradou. Měl 2 stehy. A v nemocnici jsme se informovali, kolik by tak dostal, kdyby byl pojištěn...bylo nám řečeno, že v průměru cca 15 Kč za steh. A k tomu musíš vyplnit hromadu papírů...

Já uvažuju, že se nechám pojistit nějakou životní pojistkou, spíš na to, kdyby se mi něco stalo, tak mají děti aspoň nějaké penízky do začátků. Jinak se spíš snažíme mít nějaké fuflíky pro nepředvídatelné situace.

Asi tak :)).

Ahooj HELA
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pojištění Bruni 19.4.2005 10:46
*Re: Pojištění kudlanka nábožná 20.4.2005 20:15
**Re: Pojištění Bruni 21.4.2005 14:10
***Re: Pojištění Delete 23.4.2005 2:42
****Re: Pojištění Míša*Tom*Any 25.4.2005 9:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.