| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

12.4.2001 11:48:23 Marcela s Vandou 11 měs.

Re: Jak je to mozny...?

Péťo,
myslím že je to tím, že i když čekáš hodně, narození děťátka tě překvapí a zaskočí. Najednou je tu mrňous o kterého se musíš starat. Kojíš v dobrém případě každé tři hodinky a z počátku to trvá třeba půl hodinky. Pak ti třeba usne v náručí a nechceš ho budit, případně ono samo když cítí že není u tebe je hned vzhůru. Snažíš se dát tomu malému to nejlepší, vždy když zapláče běžíš se kouknout proč. Potom také mimi musí ven a tak vyrážíte třeba dvakrát denně na procházku. Do toho se musíš sama najíst, osprchnout...Všechno jsou to normálně záležitosti na pár minut, ale když se to posčítá zjistíš že den by měl mít alespoň 25 hodin :)

Neměj hrůzu dopředu, všechno se to dá zvládat s radostí. Ale pravda je že se najednou musíš srovnat s novou osůbkou doma, sama se vzpamatovat z porodu a zajet si nějaký systém. A právě ten systém zpočátku chybí. Vem si že třeba přebalíš prcka, pak se nají a pokadí a musíš přebalovat znovu...To všechno ujídá čas. Prostě chce to trochu cviku, a bude to dobré.
Proto jsem se divila jak to všechno zvládá mamina, které nikdo nepomůže a ještě se od ní očekává uklizeno a navařeno a vyžehlené ponožky :)

Hezky si užívej poslední dny klidu a držím pěsti v tom shonu potom. Zvládneš to. Já sama jsem říkala jaká je mateřská havaj - jen jsem nežehlila ty ponožky :)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jak je to mozny...? Petra, 24 let, 38.tyden 12.4.2001 11:13
*Re: Jak je to mozny...? Jarka 12.4.2001 11:41
*Re: Jak je to mozny...? Marcela s Vandou 11 měs. 12.4.2001 11:48
**Re: Jak je to mozny...?- DIIIKY Petra 24 12.4.2001 12:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.