| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : LMD a hyperaktivita

15.4.2005 12:34:05 Jana,Vendy 5/96,Káťa 10/00

Re: Přeju hezký víkend..

Nazdárek všichni, chci přidat svou trošku do mlýna. Včera jsem byla také na třídní schůzce a celkem dobrý.Jen mi pí.uč.před všemi rodiči řekla,že Vendy měla ve škole hysterák a jak ji to moc překvapilo.(Celé tři roky poslouchám,jak je klidná,milá,pozorná,snaživá... a myslím si,že si mě pí.uč.s někým plete,ha,ha).Tak jsem jí řekla,že to co předvedla je opravdu ONA a to co hraje už tři roky je jenom divadlo.Móóc chce být nej,nej nejlepší a tak se strašně snaží.No a doma vypouští páru.Záchvaty vzteku doma obden,tak snad už i uč.ví,že si to nevymýšlím.Jinak Vendy je taky dysortografik(navíc dyslektik) a uč.je překvapená,že čtvrtletní kompozici z ČJ napíše bez chyby a z diktátů nosí trojky.Snad ty stohy papírů z poradny ani nečte,nebo co.Včera mi řekla,že už "je to pryč",když jí gramatika nedělá potíže,jako by vůbec netušila o čem je řeč.Jinak bude mít snad jen jednu dvojku z ČJ jinak samé jedničky,tak snad bude její ctižádost uspokojena(i když dvojku z ČJ pravidelně obrečí,je to blázínek,já měla dvojky asi čtyři a byla jsem v klidu,no zkrátka je úplně jiná).Jinak Katka se včera porvala ve školce s vnučkou pí.uklízečky,tak mě čeká pohovor.Jsme v této školce teprve od ledna,ale s tou Šárkou už je to asi 4 incident.Dřív byla kápo třídy no a Katy se nějak nechce nechat ovládat,naopak ji z její pozice vytlačuje,tak je zle.Navíc Šárka je jedináček a babička ve školce... V koutě stála Katka a měla vztek na celý svět.Tak jsem si vylila srdce a hned je mi veseleji.Navíc tchýně zítra ODJÍŽDÍ na stálo!!!!!(po 9leté návštěvě!_!_!)Přeji krásný víkend a ať Vás drobečci moc nezlobí.Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Nazdárek šiška+3 15.4.2005 8:22
*Re: Nazdárek 17.6modrasek13 15.4.2005 9:3
*Přeju hezký víkend.. jitka (dcery skoro 12 let a 3 roky) 15.4.2005 10:51
**Re: Přeju hezký víkend.. Jana,Vendy 5/96,Káťa 10/00 15.4.2005 12:34
***Biofeedback - od 3 let ? odpověď p... Lua 15.4.2005 13:22
****Re: Biofeedback - od 3 let ? odp... Katja (Michal 8,5 Terča 5,5) 15.4.2005 15:30
*****Re: Biofeedback - od 3 let ? o... jitka (dcery skoro 12 let a 3 roky) 15.4.2005 20:25
******Re: Biofeedback - od 3 let ?... Lua 15.4.2005 20:31
****Re: Biofeedback - od 3 let ? odp... Alja* 17.4.2005 17:40
*Re: Nazdárek Lidka 15.4.2005 21:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.