| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Olomoučandy-Kejklířanky

13.4.2005 10:07:33 Liba, 32 let (zatím bez mimi)

Info z centra

Takž jsem dnes byla u dr., vše ok. I když jsem ráno viděla dr. D., tak pak odběhl se slovy:"..dnes je tu paní doktorka". Takže jsem měla možnost poznat i paní dr. O.. Sice přišla rozesmátá, udělala mi UZV, ptala se ještě na ta ATB, co jsme brali, sestřička mi pak píchla injekci. Chtěla jsem se zeptat na ten Utrogestan, který beru 15-25 DC, jestli ho pak mám brát taky, u stimulace, no to jsem si dala :-))!! Hodně důrazně na mě spustila: "NEBUDETE BRÁT NIC"...když jsem se snažila pokračovat, že vím, že teď ne, ale pak, tak znova začala, ještě silněji: "NEBUDETE BRÁT NIC, DOKUD VÁM NEŘEKNEME"...takže jsem už raději nepípla. Nevím, proč se tak nasr..., Dr.D. by mi 100% na to odpověděl, já osobně v tom nic nevidím. Chtěla jsem se zeptat i na ten Prednison, mám-li ho brát pořád, no neodvážila jsem se. Do FN jedu 26.4.

Ten Prednison mám brát asi pořád, že?? Myslím teď po dobu 14-ti dní, než půjdu na UZV. Pak je mi to jasné, když se stimuluje. Jinak jsem byla už v 9.00hod. v práci, byť se 2 paní předběhly, takže celkem rychlovka.

Psala mi Věrka, že je na pokoji 53, bohužel manžel musel co nejdříve do práce, sice pak Věrka sešla dolů, ale to jsme byli zase my už pryč...mimi je prý v pořádku :-))).

Takže to jsou dnešní mé zážitky :-)).

Mějte se všichni moc krásně, opatrujte se a hodně štěstíčky, myslím, že ho potřebujeme hromadu!!!!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Info z centra Liba, 32 let (zatím bez mimi) 13.4.2005 10:7
*Re: Info z centra opice... 13.4.2005 13:35
**Re: Info z centra Sonča 29 13.4.2005 17:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.