| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Info z centra

 Celkem 3 názorů.
 Liba, 32 let (zatím bez mimi) 


Info z centra 

(13.4.2005 10:07:33)
Takž jsem dnes byla u dr., vše ok. I když jsem ráno viděla dr. D., tak pak odběhl se slovy:"..dnes je tu paní doktorka". Takže jsem měla možnost poznat i paní dr. O.. Sice přišla rozesmátá, udělala mi UZV, ptala se ještě na ta ATB, co jsme brali, sestřička mi pak píchla injekci. Chtěla jsem se zeptat na ten Utrogestan, který beru 15-25 DC, jestli ho pak mám brát taky, u stimulace, no to jsem si dala :-))!! Hodně důrazně na mě spustila: "NEBUDETE BRÁT NIC"...když jsem se snažila pokračovat, že vím, že teď ne, ale pak, tak znova začala, ještě silněji: "NEBUDETE BRÁT NIC, DOKUD VÁM NEŘEKNEME"...takže jsem už raději nepípla. Nevím, proč se tak nasr..., Dr.D. by mi 100% na to odpověděl, já osobně v tom nic nevidím. Chtěla jsem se zeptat i na ten Prednison, mám-li ho brát pořád, no neodvážila jsem se. Do FN jedu 26.4.

Ten Prednison mám brát asi pořád, že?? Myslím teď po dobu 14-ti dní, než půjdu na UZV. Pak je mi to jasné, když se stimuluje. Jinak jsem byla už v 9.00hod. v práci, byť se 2 paní předběhly, takže celkem rychlovka.

Psala mi Věrka, že je na pokoji 53, bohužel manžel musel co nejdříve do práce, sice pak Věrka sešla dolů, ale to jsme byli zase my už pryč...mimi je prý v pořádku :-))).

Takže to jsou dnešní mé zážitky :-)).

Mějte se všichni moc krásně, opatrujte se a hodně štěstíčky, myslím, že ho potřebujeme hromadu!!!!!!!
 opice... 


Re: Info z centra 

(13.4.2005 13:35:28)
Věrce budou i něco dělat, nebo tam je i na pozorování?

Soni a co ty a klučíci? Jak se cítíš?

Svatko, jak dopadla OVU?

Libuš tfuj,tfuj,tfuj!!!

Danko, Hanko a ostatní, taky na vás myslím.

Zítra si jdu pro recepísky. Snad nezapomenu:-)
 Sonča 29 
  • 

Re: Re: Info z centra 

(13.4.2005 17:26:20)
Ahojte holky,
tak Libuš-tfuj,tfuj.....Tak jsi ji poznala pí dr.,že???Pred.ber,tak jak ti řekli v Praze a až budeš muset najet na 1/2-0-1tbl.tak se zeptej,jeslti tak,jak je psáno v protokolu,nebo tak jak řekli v Praze.Přeji příjemný přechod:)
Evi-ta se máš,že jedeš odpočívat.Já se cítím jako bolavý sud,břicho tvrdne,hlavně v noci,už jsem si ten hořčík naordinovala po 4hod,abych ho měla pořád,ptž noci protvrdnu a nevím proč,přes den to jde,je to pákrát,i když ležím.Nikam nedojdu,dnes jsem se doplazila do lékárny,máme ji asi 150m od baráku,pak jsem seděla na lavičce a čekala na Petra,až přijde z pošty.
Jinak mě táhnou třísla úplně strašně,kolikrát toho mám dost,ještě mě něco tlačí v koněčníku,někde hluboko,no ten konec těhu je strašný a při dvou,je to nějak brzo.Musím vydržet do nejméně konce 34tt,chtěla bych do 36tt,ale to asi neklapne.V pondělí mám poradnu,tak čekám,že mě špalky neminou už po celých 24hod,max.WC+sprcha a nezbytná doba pokrmu,ale připravovat si ho nesmím.V pátek jsem se objednala naposledy na kosmetiku,snad to ležení tam přežiji.Jen nechci ležet ve špitále,raději doma...
Peti-zítra držím velikááááánské palce a čekám na tvůj krásný příspěvek.
Písnu Věrce,ajk je na tom.Chudinka naše.
S+2

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.