| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Olomoučandy-Kejklířanky

13.4.2005 17:26:20 Sonča 29

Re: Info z centra

Ahojte holky,
tak Libuš-tfuj,tfuj.....Tak jsi ji poznala pí dr.,že???Pred.ber,tak jak ti řekli v Praze a až budeš muset najet na 1/2-0-1tbl.tak se zeptej,jeslti tak,jak je psáno v protokolu,nebo tak jak řekli v Praze.Přeji příjemný přechod:)
Evi-ta se máš,že jedeš odpočívat.Já se cítím jako bolavý sud,břicho tvrdne,hlavně v noci,už jsem si ten hořčík naordinovala po 4hod,abych ho měla pořád,ptž noci protvrdnu a nevím proč,přes den to jde,je to pákrát,i když ležím.Nikam nedojdu,dnes jsem se doplazila do lékárny,máme ji asi 150m od baráku,pak jsem seděla na lavičce a čekala na Petra,až přijde z pošty.
Jinak mě táhnou třísla úplně strašně,kolikrát toho mám dost,ještě mě něco tlačí v koněčníku,někde hluboko,no ten konec těhu je strašný a při dvou,je to nějak brzo.Musím vydržet do nejméně konce 34tt,chtěla bych do 36tt,ale to asi neklapne.V pondělí mám poradnu,tak čekám,že mě špalky neminou už po celých 24hod,max.WC+sprcha a nezbytná doba pokrmu,ale připravovat si ho nesmím.V pátek jsem se objednala naposledy na kosmetiku,snad to ležení tam přežiji.Jen nechci ležet ve špitále,raději doma...
Peti-zítra držím velikááááánské palce a čekám na tvůj krásný příspěvek.
Písnu Věrce,ajk je na tom.Chudinka naše.
S+2
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Info z centra Liba, 32 let (zatím bez mimi) 13.4.2005 10:7
*Re: Info z centra opice... 13.4.2005 13:35
**Re: Info z centra Sonča 29 13.4.2005 17:26

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.