| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 1999

7.4.2005 21:27:56 perdita

Zdravím

Ahoj holky, omlouvám se za svou dlouhou nepřítomnost. Byla to krutá zimy, plná chorob a jen co přišlo jaro, dorazila i práce, takže já koukám jen na pár diskuzí a tahle se mi totálně vykouřila z hlavy.
O nás už jsem psala, ne? Bydlíme v Brně, Adam je narozený 29. 12.99:-)), chodí do školky, (mluvilo se tu o nemocích, tak tedy: ) má ekzém, astma a alergie, momentálně jí normálně, ale až doteď byl na bezlepkové, čili veselo. Do školy se chytáme až za rok a něco, ale už střepčím a hledám školu, kde by toho našeho individuála nesemleli do buřtů.
Amy je červinka 03 – tam taky hodně chodím. Ta má zase špatnou imunitu, ale my s oficiálně dobrou s ní hrdinně soupeříme ve sběru chorob. Amy je oplenkovaný vztekloun – tuhle si rozrazila ret a ulomila kus zubu o umyvadlo, aby mi cosi předvedla, co to nevím, udělala jsem, o co mě požádala. Zákon schálnosti? Právě jsme přišli od zubařky.
Já jsem třiatřicetiletá stará houžev a album máme na rodina.cz/perditax. Něco je zapřátelíčkované, něco ne, ale zažádejte si a příští rok se k tomu určitě dohrabu;-)

Helčo, pobavila mě ta zmínka o vstávání. My jsme docela spokojení, když Amája (21m) vstane po půl šesté a předtím se neprobudí, ale jsou taky noce, které začínají už někdy kolem třetí ráno a pak se později než v pět nevstává. Musím uznat, že jsem na to za těch pět let zvyklá, protože takhle od půl roku věku vstával i Adam. Pak se to u něj trochu upravilo, ale jen jsme je strčili do jednoho pokoje – a on by už rozdělení nepovolil:-) – začalo to nanovo kvůli ní.
Jo a o pohovku opírám polici z knihovny (Ivar z Ikei) a jezdí po ní všechno, včetně obou dětí.

Taky bych ráda pracovala s lidma, ale fakt je, že naprosto nechápu, jak to zvládají jiní rodiče: odvést jedno dítě do školy, druhé do školky, pak zase je posbírat a šup s nima do kroužků... Když se sejdou dva kroužky pro obě děti ve stejném místě a čase, musí to být jako výhra v loterii. U nás to tak není a školka toho moc nenabízí.

Kudlinko, miluju, když mají maminky plány, že začnou podnikat. Moje kamarádka na Slovensku se chytá otevřít restauraci v jejich městečku. Já mám momentálně pozastavený ŽL, protože některé měsíce bych nevydělala ani na ty povinné odvody:-(( Dělám na smlouvy a ... zadarmo:-)
Adam už dááávno nespí po obědě a když jo, je jasné, že na něj něco leze. Do postele ovšem musí, to má na hodinku povinné.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Zdravím perdita 7.4.2005 21:27
*Re: Zdravím kudlanka nábožná 12.4.2005 15:59
**Re: Zdravím kudlanka nábožná 1.6.2005 8:55
***Re: Zdravím perdita 12.6.2005 10:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.