| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 1999

12.4.2005 15:59:04 kudlanka nábožná

Re: Zdravím

Krásné slunečné odpoledne!!!

Juchů, u nás je sluníčkooooo....takže jen co to tady dopíšu, mažeme ven chytat bronz :)).
Martínek se už vzbudil a já mezitím vyžehlila tu obrovitánskou hromadu prádla (jak já tuhle činnost nesnáším :((().

Kudlinko Míša (nééé Mareček, chichichi) je zase od dubna ve školce, ale nespí tam. Jsem ráda, že to tam vydrží to dopoledne. Chodím pro něj s Martínkem po obídku.Asi ho tam ani nenechám, už dávno nespí, takže by se tam asi fest nudil.
Ohledně stavění to teda máš o zábavu postaráno :). Znám to z domova, to jsme dávali do kupy barák našich a přistavovalo se. Jak já to nenáviděla :). Všichni naši kamarádi chodili v létě na koupaliště a my přehazovali písek a míchali maltu atd....:((. Ale byli jsme děti, no spíše už pomalu puberťáci. Přesto to ve mě zůstalo. Takže já musím vyhrát miliony ve sportce a pak si nechám postavit dům na klíč :))).......což nebude asi v brzké době.

Perdito, vítej... :)). My jsem teď vstávání posunuli s letním časem na šestou hodinu ranní :). Vcelku to zvládám, ale já jsem spíše noční pták, chodím spát teď docela ještě brzo, tak mezi 11 a půlnocí, někdy i kolem jedné v noci. Jenže když se mi nahromadí deficit ve spaní, jsem dost nevrlá :)))...to o sobě vím.. takže asi tak

Taky obdivuji rodiče,kteří všechno zvládají...mě čeká nástup do práce s nástupem mladšího do školky a staršího do školy...to bude teda boj, vůbec se na to netěším :(( a hrozím se toho. Přesto chci mezi lidi, takže to budu muset holt nějak zvládnout.

Koukám, že máme stejně narozené kluky....to byl úrodný den 29.12.99 :)).

Musím končit, bobišové stojí v řadě, takže mladšího oblíknout, popadnout bábovičky a odrážedlo, Míša kolo a hajdy ven.
papapa HELA


Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Zdravím perdita 7.4.2005 21:27
*Re: Zdravím kudlanka nábožná 12.4.2005 15:59
**Re: Zdravím kudlanka nábožná 1.6.2005 8:55
***Re: Zdravím perdita 12.6.2005 10:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.