| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 1999

12.6.2005 10:01:42 perdita

Re: Zdravím

Heli, já jen stračně stručně, snad sem ještě do odjezdu na dovču juknu. Adam neumí plavat:-((( Chtěla jsem ho to naučit, ale v jednom plavku mě odrazovali, že už tak velký děti s rodičem neberou, a to on by beze mne nezvládl ani omylem (máme různé ové diagnozy po návštěvě psych-ped.), druhá plavčo slibovalo, že budou dávat hodiny v blízkém bazénu, kde by palk od září navázal ze školkou, ale nic se nestalo:-((( Takže teď jedeme k moři, bohužel ne na jih a je studené jak led, a tam se budou učit oba. Už jsme chodili, když mu byly asi tak dva rky, ale bylo to širé utrpení, tak jsem to po čtyřech měsících vzdala.

Co ses to ještě ptala? Jo, neštovice. Adam byl řeočkovaný (neměl znamínko), když jsem byla v devátým měsíci (chacha, čtyři jsme ho drželi, pátá dávala inijekci), takže to mu byly tři a půl a dlouho dlouho jim to oběma zlobilo (Amy to dostala hned po narození, krátce po něm), takže teď už znamínko má.
Mluvila jsem o tom s dr. a pak nám přišla pozvánka z jakési té stanice.
Co vy, chystáte se na dovolenou? A vybíráte školu, nebo prostě do nejbližší? My máme nejbližší školy špatné a Adam má dost problémy, musím vybírat:-((( Možná se i stěhovat... Tak se mějte, hollky:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Zdravím perdita 7.4.2005 21:27
*Re: Zdravím kudlanka nábožná 12.4.2005 15:59
**Re: Zdravím kudlanka nábožná 1.6.2005 8:55
***Re: Zdravím perdita 12.6.2005 10:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.