| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Střední školy

1.12.2021 10:05:52 Latté

Re: Gymnázium Na Zatlance

Je to možné, že není vůbec odtamtud ten učitel. Já jsem původně ani neplánovala ho na ty přípravné kurzy přihlašovat, nicméně přemluvila mě máma jeho kamaráda, který chuděra je z jiné školy a byť chytrý, tak neumí odtamtud vůbec nic... Tak jsem si říkala OK, matiky není nikdy dost, obzvláště když naše robě je na ni extrémně tupé (tedy myšleno, že občas mu na vysvědčení jednička z M jako jediný předmět o chlup utekla a byl sice ujištěn, že jeho dvojka je ta nejkrásnější ze třídy, ale na jedničku to ještě není...jindy ji ale zase na vysvědčení měl a byly samé~;))
Tak tam chodí kluci spolu a nakonec jsem ráda, prý mají nějakého mladého "super hustého týpka"...pravilo dítě... a prý se tam vpohodě chytá a i ho ta matika baví a je z toho učitele děsně nadšený... Jestli je "týpek" ze Zatlanky či odjinud nevím...Ale dítě se ho klidně zeptá, to zase on jo...dokáže si vykomunikovat cokoliv...a taky vyargumentovat, čímž mě občas přivádí k šílenství~;)~t~
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Gymnázium Na Zatlance Latté 1.12.2021 8:46
*Re: Gymnázium Na Zatlance MEda. 1.12.2021 9:15
*Re: Gymnázium Na Zatlance Mala Stepka 1.12.2021 9:37
*Re: Gymnázium Na Zatlance Mala Stepka 1.12.2021 9:46
*Re: Gymnázium Na Zatlance Alena 1.12.2021 9:48
*Re: Gymnázium Na Zatlance Okolík 1.12.2021 9:54
**Re: Gymnázium Na Zatlance Latté 1.12.2021 10:5
***Re: Gymnázium Na Zatlance 77kraska 1.12.2021 10:7
*Re: Gymnázium Na Zatlance Vranice 1.12.2021 14:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.