| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Přeprava zásilek

28.10.2021 10:49:39 Monty

Kniha k Vánocům - poradí někdo, jak ji dostat do ČR?

Syn si přeje k Vánocům knihu, kterou Amazon nedodává do ČR (a nejspíš obecně do Evropy, zkoušela jsem přes kamarádku i Rakousko a nic).
Našla jsem ji i na nějakých francouzských e-shopech, ale moje minimální znalost francouzštiny mi komplikuje zjistit, jak je to s případným dovozem.
Teoreticky by to asi šlo přes Oxford University Press, kde ji nabízejí, ovšem zásilek z UK se po Brexitu poněkud obávám, už jedna nedošla, nechci to riskovat podruhé.
Kdyby mi někdo poradil, kde ji objednat, aby mi ji doručili do Prahy, královsky se mu odměním.
Jde o knihu Camille Flammariona "Le Monde Avant La Création De L´homme: Origines De La Terre, Origines De La Vie, Origines De L´humanité" - ale jen původní vydání nebo jeho přetisk, české vydání máme, ale to je redukované a nejsou v něm všechny ilustrace.
Dík. ~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Kniha k Vánocům - poradí někdo, jak ji d... Monty 28.10.2021 10:49
*Re: Kniha k Vánocům - poradí někdo, ja... Vítr z hor 28.10.2021 10:58
**Re: Kniha k Vánocům - poradí někdo, ... Monty 28.10.2021 10:59
***Re: Kniha k Vánocům - poradí někdo... Vítr z hor 28.10.2021 11:17
****Re: Kniha k Vánocům - poradí něk... Monty 28.10.2021 11:26
****Re: Kniha k Vánocům - poradí něk... Monty 28.10.2021 11:27
*****Re: Kniha k Vánocům - poradí n... Vítr z hor 28.10.2021 11:34
*Re: Kniha k Vánocům - poradí někdo, ja... Ráchel, 3 děti 28.10.2021 19:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.