| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Divadelní představení

10.9.2021 11:56:05 Škrpál

Balada pro banditu - nové nastudování

Nebyly jste některá na novém uvedení Balady pro banditu ve Vinohradském divadle?
Oni toho teda kvůli covidu moc neodehráli, v srpnu jsme byli těsně po obnovené premiéře. Hodně se mi to líbilo, mám ráda i film z 1978, a tohle nové pojetí je vážně šťavnatý~s~ Hned jsem koupila CD.

Koukněte na upoutávku na Youtube, nejdřív se člověku z muziky zatají dech a je trochu v rozpacích, ale fakt nesmírně milé představení. Skvělá muzika i herecké výkony. Mageri v podání Igora Bareše teda není tak slizký jako kdysi Polívka~:-D
Ale obě Eržiky jsou skvělé, nejdříve jsem se "zlobila", že hlavní ženskou postavu hraje dítě, hned jsem se v duchu omluvila, když jsem viděla upoutávku (Zabili, zabili... zazpívané Terezou Císařovou). Skvělý Pavelka, Lambora, Bambas i Morana....

Byli jsme na tom s dětmi, a daly to v pohodě, dcera tedy předem věděla, že nesmí čekat happy end (ona Lamboru miluje), 14letý puboš nadšen ~:-D


Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Balada pro banditu - nové nastudování Škrpál 10.9.2021 11:56
*Re: Balada pro banditu - nové nastudov... Škrpál 10.9.2021 11:56
*Re: Balada pro banditu - nové nastudov... Konzerva 10.9.2021 13:41
**Re: Balada pro banditu - nové nastud... Škrpál 10.9.2021 14:32
***Re: Balada pro banditu - nové nast... Kopřiva Dvoudomá 10.9.2021 16:5
****Re: Balada pro banditu - nové na... Škrpál 11.9.2021 11:45
****Re: Balada pro banditu - nové na... Škrpál 11.9.2021 11:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.