| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Divadelní představení

10.9.2021 14:32:41 Škrpál

Re: Balada pro banditu - nové nastudování

Konzervo, mluvíme o Natálce Grossové? O tom nic nevím, já posílala link na to zcela nové pojetí, ve Vinohradském... ta Terezka Císařová (Eržika), tam taky vypadá na plakátě jako holčička, ale parádně ukáže, co v ní dříme~:-D I ta Míša (dříve Doubravová myslím), ta je v projevu surovější, ale fakt dobrý.~R^ Ony všechny ty ženštiny (Elsnerová, Děrgelová) tam byly bez make-upu, příkras, upravených vlasů. Jen Morana byla vymóděná jako páv. ~:-D

Ještě se musím zeptat dcerky, jestli jí to nepřišlo málo romantické - to se totiž na tom líbilo mě~d~ Opravdu romantickej tam byl leda Lambora, jeho píseň "Povězte mamce" fakt dojme, i jeho monolog "Mně je to všechno líto....Eržika je tím vším nejmíň vinna"~n~

https://www.youtube.com/watch?v=O29zZr3ldqQ

Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Balada pro banditu - nové nastudování Škrpál 10.9.2021 11:56
*Re: Balada pro banditu - nové nastudov... Škrpál 10.9.2021 11:56
*Re: Balada pro banditu - nové nastudov... Konzerva 10.9.2021 13:41
**Re: Balada pro banditu - nové nastud... Škrpál 10.9.2021 14:32
***Re: Balada pro banditu - nové nast... Kopřiva Dvoudomá 10.9.2021 16:5
****Re: Balada pro banditu - nové na... Škrpál 11.9.2021 11:45
****Re: Balada pro banditu - nové na... Škrpál 11.9.2021 11:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.