| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

2.4.2005 23:02:26 peque *75

Re: pro Marus a vsechny super holky

No to mas pravdu..ten chleba asi nejvic..ja ted 15 letim na 14dni do Prahy..a tata meho syna-zila jsem s nim 11let a rozesli jsme se v pohode..volal a ptal se maleho co chce aby na nej v Praze cekalo a muj syn rekl ze housky...tak jsem se smala...ale kamaradka mi poradila at si v Cechach koupim trobu na chleba..je malinka a ten chleba v prasku a tady ho jen smicham s vodou a strcim do trouby..byt mi provoni a my budem mit chleba..a kamaradky nabo segra mi bude posilat baliky s chlebem v prasku a vystarano.
Ty prvni pohyby jsou super..je to jako simrani...jako kdyz Te neco lochta zevnitr..aspon me to tak prislo..ja kdyz cekala Krystofa tak taky prvni ctyri mesice hruza a pak uz supr..jen jsem vesele kynula ze mi museli ke konci i oblect ponozky..mela jsem 86kilo tesne pred porodem a mesic po porodu 52kilo-cili vse co jsem nabrala byla voda a chutnaly mi jahody od hariba-bombony a tech jsem spucovala i kilo dene...takze jsem byla jak otesanek...ale citila jsem se super a porod byl uplne uzasnej..kazdej me strasil a pak se nic hruzneho ani bolestiveho nedelo..
Jinak uz mate jmena ??vite uz co to bude nebo to nechcete vedet??A jak to nesou Vasi ze Te maj tak daleko??
Papa
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Pro Tercu Lyonka a Miriam 1.9.05 2.4.2005 21:5
*Re: pro Marus a vsechny super holky peque *75 2.4.2005 21:27
**Re: pro Marus a vsechny super holky Lyonka a Miriam 1.9.05 2.4.2005 22:3
***Re: pro Marus a vsechny super holk... peque *75 2.4.2005 23:2
****PRO PEGUE!!!!!!!!!!!!! Marki 3.4.2005 11:2
*****Re:PRO MARKYSAKA peque *75 3.4.2005 13:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.