| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

2.4.2005 21:27:13 peque *75

Re: pro Marus a vsechny super holky

Zatim se z klavesnice necudi...vetsi manijak byva muj syn..ten kdyz vleze na pocitac tak nemame nikdo moznost...takze jsem musela zavest urcita pravidla...to ze umis neco arabsky to Te obdivuju...a ze mas super tchyni Ti ze srdce preju protoze je to dar...moje tchyne nesnasi vsechny snachy..ackoli jsou spanelky..ja jen doufam ze ja nebudu jednou takova...
Jinak me prijde skoda ze bude mit mimco obcanstvi po tatkovi a tve ne..ale to jen muj nazor a tak jak to citim ja.
Jinak v cervnu jedem do Cech autem pro zbytek veci atd a jedem pres Barcelonu,Lyon ..cela Francie..Nemecko..a zpatky to same..tak kdyz bys chtela neco z Cech..tak staci rict..protoze vim jak je to obtizne sehnat nektere veci....a v aute budeme mit snad navigator tak se ani v Lyonu nestratim.
Jinak horko tak velke jak v Tunisu tu neni..a v lete zdrham do Cech..moje segra byla s pritelem 14 dni v Tunisu a moc se ji tam libilo ..nasli si tam i kamarady v hotelu...ale rikala ze to horko byla hruza a kdyz byli na velbloudech tak jejimu priteli nabyzeli za ni 100 velbloudu...a on se smal ze ji mel prodat a mel by klid...jen z legrace..a tan jejich kamarad v hotelu kuchar rekl ze ji ocenili hodne..ze je moc hezka ...jen jsem si ted na to vzpomela..protoze jsme se nasmali...ze by se muj svagr vratil do Cech se sto velbloudama misto me sestry....ale fakt je ten ze moje segr byla nadsena...jeli na velbloudech do pouste..a pak ona rekla velbloudovi-foto- a velbloud se sam nasteloval a sed si...jak jsou cviceny....ty jsi na nich byla??Ja bych se asi bala.....
Jinak jak Ti je jako tehulce??Hlavne se opatruj..papa
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Pro Tercu Lyonka a Miriam 1.9.05 2.4.2005 21:5
*Re: pro Marus a vsechny super holky peque *75 2.4.2005 21:27
**Re: pro Marus a vsechny super holky Lyonka a Miriam 1.9.05 2.4.2005 22:3
***Re: pro Marus a vsechny super holk... peque *75 2.4.2005 23:2
****PRO PEGUE!!!!!!!!!!!!! Marki 3.4.2005 11:2
*****Re:PRO MARKYSAKA peque *75 3.4.2005 13:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.