| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

2.4.2005 22:03:51 Lyonka a Miriam 1.9.05

Re: pro Marus a vsechny super holky

Covece, ty draty se uz musi fakt cervenat....
S tim obcanstvim, no jo, co muzu delat.Ale uvidime,nic neni ztracene.
A s tema velbloudama. Ne ja jsem z toho horka byla pokazdy tak vyflusla, ze jsem nemela na nic silu.Bydlime tam u toho ostrova Djerba,tam jezdime na vylety,kdyz neni co delat.Je to tam o hodne drazsi,a je tam moc turistu.Me nastesti odkoupit nechteli,nasi uz doma shromazdovali zlato,az by mi zase vykupovali zpatky °-)
A kvuli tem Cecham, vubec ti nezavidim tu streku.Mne to staci tady od sud domu.A postradam vsechno,nejvic ceske jidlo a vse co k tomu patri.Hodne mi chybi chleba.Takze bys musela jet nakladakem.Ja jezdim domu s velkou taskou,abych si vzdycky nabrala hodne jidla a nacpala ho do mrazaku...
Jezdi od sud pres noc bus a hned rano jsem doma.
A jako tehulka, no na zacatku,ty prvni 2 az ten 3. mesic byly hrozny.Porad jsem zvracela a bylo mi hodne blbe.Mela jsem i strach chodit ven,nemohla jsem vydrzet na nohouch.....ale ted uz je mi dobre, a pocituji prvni pohyby miminka.jenom uvnitr,na povrchu jeste ne.Je to uzasny,jak neco takoveho vubec vznika.....to je opravdovsky zazrak......
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Pro Tercu Lyonka a Miriam 1.9.05 2.4.2005 21:5
*Re: pro Marus a vsechny super holky peque *75 2.4.2005 21:27
**Re: pro Marus a vsechny super holky Lyonka a Miriam 1.9.05 2.4.2005 22:3
***Re: pro Marus a vsechny super holk... peque *75 2.4.2005 23:2
****PRO PEGUE!!!!!!!!!!!!! Marki 3.4.2005 11:2
*****Re:PRO MARKYSAKA peque *75 3.4.2005 13:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.