| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nedonošeňátka

2.4.2005 21:48:41 miselline

Re: Story naší Kačenky III - život v nemocnici

ahojik, opět píšu, že jsem ráda, že naše story čtete...
O tom jestli píšu první stránky nemůže být řeč. Aniž bych o tom věděla, moje okolí oslovilo pár vydavatelů...zájem by byl, ale chtějí klasickou literaturu, což bych asi neuměla psát.
Bohužel přiznávám, že já píšu srdcem, vlastně nad tím vůbec nepřemýšlím, prostě prstíky cvakají po klávesnici samy...Celé moje okolí je nadšeno,ale jak vidno..na knihu nemám.
Je fakt, že po množství ohlasů na různých serverech jsem o tom pouvažovala, chtěla jsem sepsat knihu o celém mém životě...o tom, jak nádherné jsem měla dětství, jak puberta skončila nejúžasnějším hošíkem Lukáškem, kterého jsem sic vypiplala, ale následně o něj přišla, o tom, jak mě ze dna vyzvedl můj manžílek (miloši navždy děkuju a miluju tě víc než život-stejně jako kačííí-tvoji dcerušku)..a o tom jak jsme žili a žijeme dodnes...
ale je to idea, která zůstane jen ideou..

MM
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Story naší Kačenky III - život v nemocni... miselline 31.3.2005 9:41
*Re: Story naší Kačenky III - život v n... Hanka+L+A+V 31.3.2005 10:55
*Re: Story naší Kačenky III - život v n... Jase, Honzík 4/02, Peťa 4/04 31.3.2005 22:22
*Re: Story naší Kačenky III - život v n... JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 2.4.2005 17:5
**Re: Story naší Kačenky III - život v... Tomášš 2.4.2005 17:33
***Re: Story naší Kačenky III - život... Cherie 2.4.2005 21:38
****Re: Story naší Kačenky III - živ... miselline 2.4.2005 21:48
*****Re: Story naší Kačenky III - ž... Káťa+2 Škubánci 17.4.2005 9:36
******Re: Story naší Kačenky III -... miselline 18.4.2005 22:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.