| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

31.3.2005 18:21:13 Martina, MIchal 3 roky, mimi 4.měsíc

Re: plícní vyšetření

Děkuji všem, kteří mi napsali pár řádků na mou otázku týkající se plícního vyšetření. Zítra jdu k praktické lékařce a domluvím se s ní, zda je nutné jít na toto vyšetření. Nikdy jsem neměla astma, tuberkulozu, plicní embolii, zápal plic či nějaký problém, nebývám nemocná a nepracovala jsem v rizikovém zaměstnání, kde bych se s tímto setkala, pracovala jsem v advokátní kanceláři. Spiíš mi přijde, že sestra která mi vypisovala průkazku si to prostě přečetla v předtištěné průkazce a tak mi to řekla. Dnes jsem na to plícní i telefonovala a tam mi sdělili, že mám tedy přijít, ale dnes ani zítra ne, že je tam pan doktor sám a plná čekárna, tak raději příští týden. Do příští kontorly to tedy nesplním a zeptám se i gynekologa zda na tom v mém případě trvá. Děkuji ještě jdnou za vaše odpovědi.
Martina
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
plícní vyšetření Martina, Michal 3 roky, miminko 14.t 30.3.2005 22:15
*Re: plícní vyšetření gerda 30.3.2005 23:21
**Re: plícní vyšetření vojtami 30.3.2005 23:33
***Re: plícní vyšetření gerda 30.3.2005 23:48
****Re: plícní vyšetření vojtami 31.3.2005 0:8
**Re: plícní vyšetření Martina, MIchal 3 roky, mimi 4.měsíc 31.3.2005 18:21
*Re: plicní vyšetření vojtami 30.3.2005 23:29

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.