| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

30.3.2005 17:15:37 Hela+2 děti (27.5.05)

Re: Můj přítel nechce sex

Ahoj Katko, myslím že Tě docela chápu, můj manžel je podobný typ, také sex moc nemusí a jedinou výjimkou bylo to když jsme se snažili o děťátko, to se opravdu snažil ale co jsem těhotná tak se téměř nemilujeme a od té doby co jsem ucítila pohyby opravdu už nic nebylo a prý nebude dokud se malá nenarodí. On tvrdí že se bojí aby jí nějak neublížil a nedá si vysvětlit že sex v těhotenství není zakázaný a neškodí. Ale je pravda že ani před otěhotněním nebyla frekvence našich sexuálních styků moc vysoká, takže jemu to opravdu asi vůbec nechybí. Já jsem před otěhotněním se cítila asi podobně jako Ty, přesně jak to popisuješ, jako odkopnutý pes, nyní však sama také po sexu nějak netoužím a stačí mi když mi dá pusu nebo pohladí bříško.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Můj přítel nechce sex Katka 27.3.2005 23:50
*Re: Můj přítel nechce sex Hela+2 děti (27.5.05) 30.3.2005 17:15
*Re: Můj přítel nechce sex Hela+2 děti (27.5.05) 30.3.2005 17:15
*Re: Můj přítel nechce sex Maja 30.3.2005 22:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.