| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

27.3.2005 23:50:11 Katka

Můj přítel nechce sex

Se svým přítelem chodím už skoro 5 let. Poznala jsem ho v 17 letech a on se mnou začal spát až po mých osmnáctinách (zřejmě důsledek výchovy nebo rodičů). Vzala jsem to, myslela jsem že je opatrný. Spal se mnou málokdy. Tak 1krát za měsíc. Po 3 letech jsme si vzali hypoteku a spravily byt. Máme svoje soukromí ale ani to nepomohlo. Pořád je to zřídka kdy. Nemá prakticky žádné problémy. Ani sexuální. Prý mu to prostě stačí. Připadám si občas jen jako jeho kamarádka, která mu uklidí a uvaří. Nedělá mu problém říct mi že mě miluje ani mě obejmout. Ale to je tak všechno. Za poslední měsíc jsme spolu spali 2krát. Snažím se-nepomáhá to. Vždycky když mě odmítne, připadám si zrazená a odkopnutá, nebo jako nějaká stíhačka. Je dokonce schopný mi v poledne říct, že večer nic nebude protože je unavený. Jsem z toho hrozně vystresovaná a pak mám depky že pro něho nejsem přitažlivá a že je se mnou jenom pro to, že by ho žádná jiná nechtěla. Přitom mám tolik jiných nápadníků. Je to můj životní partner a já ho moc miluju, akorát ten sex .......! Prosím poraďte mi. Jsem zoufalá!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Můj přítel nechce sex Katka 27.3.2005 23:50
*Re: Můj přítel nechce sex Hela+2 děti (27.5.05) 30.3.2005 17:15
*Re: Můj přítel nechce sex Hela+2 děti (27.5.05) 30.3.2005 17:15
*Re: Můj přítel nechce sex Maja 30.3.2005 22:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.