| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Úzkosti a strachy

30.3.2005 16:15:08 máta

Re: Nevydržela jsem to a musela si vás dočíst :-)

Ahoj všem,

teda Lesněnko, já bych klidně ještě o trochu víc sluníčka snesla! Jsem pořád zmrzlá, pošli, prosím ... :-) A taky zprávičku, jak se máte. Co ta kočka, pořídíte si ji?

Ahoj Tonko, ráda tě zase po dlouhé době čtu! Vydrž vydrž do pátku, pevně věřím, že si pak sedneš a naplánuješ cestu do Prahy, odkud jedou vozidla na srazík u Sáry!

Medu, to víš že vás ráda vezmu. Mám sice jen favorita, ale věřím, že sedačku s Toničkou tam přes pásy upevníme. Detaily domluvíme těsně před akcí, ok?

Dáša nám září jako sluníčko, to je vidět i přes ten net. Taky bych ráda měsíc před porodem vypadala takhle! :-) Na mě to naopak nějak doléhá, v práci se to vleče, pořád tu celkem nemám co dělat, ale do mateřské to ještě chvíli potrvá, venku je mi ještě pořád zima a v domečku hafo práce ... doufám, že se to brzo zlepší.

Mějte se všechny krásně a napište!
máta
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Nevydržela jsem to a musela si vás dočís... Tonka 28.3.2005 11:21
*Re: Nevydržela jsem to a musela si vás... máta 30.3.2005 16:15
**Re: Nevydržela jsem to a musela si v... Dašule + (Ondřej 5/05) 30.3.2005 17:48
***Re: Nevydržela jsem to a musela si... Kač. ♀ + ♂ 30.3.2005 23:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.