| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Úzkosti a strachy

28.3.2005 11:21:34 Tonka

Nevydržela jsem to a musela si vás dočíst :-)

Když už jsem tu byla, nedalo mi to, přestože od včerejška brečím hrůzou, že nestihnu všechno dodělat do čtvrtka.......ale práce stranou :-)
Moc, moc, moc gratuluji kopretině k tlukoucímu srdíčku na UTZ. A taky ke dvou čárkám Margaret! Držím palce.
Máto, přeji, abyste byli v novém domě sťastní. Už asi jste, tak aby to vydrželo ještě aspoň sto let ;-)
Dašuli, opožděně všechno nejlepší k narozeninám. Koukám, máš všechny oslavy blízko sebe - narozeniny, výročí s manželem a co nevidět přibudou narozeniny robátka. Prostě jaro je pro tebe jeden velkej mejdan.
Taky budeme, co nevidět, slavit výročí s manžou. Posledního dubna /nebo prvního května?/ to bude rok, co típnul poslední cigaretu. Ano, mám tak úžasného manžela, který kvůli špatnému spermiu po sedmnácti letech krabičky denně, si řekl dost! Bohužel přes jeho snahu se to projevilo na váze. Přibral deset kilo. Už dřív nebyl žádné tintítko a při jeho nevysokém vzrůstu, je to hodně. Od Nového roku s tim víceméně neúspěšně bojuje.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Nevydržela jsem to a musela si vás dočís... Tonka 28.3.2005 11:21
*Re: Nevydržela jsem to a musela si vás... máta 30.3.2005 16:15
**Re: Nevydržela jsem to a musela si v... Dašule + (Ondřej 5/05) 30.3.2005 17:48
***Re: Nevydržela jsem to a musela si... Kač. ♀ + ♂ 30.3.2005 23:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.