| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Úmrtí v rodině

2.3.2020 0:37:33 rišulka

Re: Zbytečná smrt

no v některých oblastech už spadl do střední mentálky.. Taky to vyjádření, že dle jejího soudu, už dosáhl jakéhosi stropu svých schopností, bylo docela bolestné. Zřejmě to nebude tak jednoznačné, stále mám naději a snahu, však vísš :)
Ty to asi znáš, ale vyplňovala jsem zase fůru dotazníků, jeden nový, asi už zaměřený na puberťáky, jako jestli utíká z domu nebo krade, ale jedna z posledních otázek byla - považuje vaše dítě za perfektní? Ano, ano! Zaškrtla jsem ano a nakreslila smajlík :)
Příště musím vzít mamku s sebou, nechce uvěřit, smířit se. Vlastně si myslí, že on je naše děťátko a čeká, že až mu bude 18 všechno z něj spadne, jak závoj ze zakletého prince. Vždycky mi klade na srdce - a zeptej se, co s tím bude dělat, jaká je léčba, já bych mu dala i půl mozku, kdyby to šlo... A léčba není. Četla jsem zajímavý článek, že mozek nelze zkoumat na živých lidech a na mrtvých zas nefunguje, tak nejdůležitější zjištění vyplývají právě z výzkumu postižených, většinou nějakou formou rakoviny, když se odstraní některé části mozku, až PAK je zřetelné, na co vlastně měly vliv a je-li ten mozek schopný tyto funkce nahradit, nebo ne a jak se to projeví. Nejhorší je, že není ani ta budoucnost. Kamarádka má syna v domově na horách, krásné prostředí, něco jako farma, plno práce, pocit potřebnosti, soběstačnost, je tam moc spokojený, ani domů jezdit nechce - tam to dopadlo nejlíp jak to jde. Doktorka to zařízení zná, vyvedla mě z omylu, tam autisty neberou. Nikde je neberou. Pro dospělé autisty je v čr jedno zařízení. To mě překvapilo. Pořád vidím na fb (i jinde, vy asi ne, ale ke mě to směřuje) ty organizace Za sklem, a třešňák, to Děti úplňku a další a další, jak mají schůze a výbory a cosik, co má hnout věci ve vládě - dr. se vysmála - od státu nic nečekejte, kolik let už to vidíte, jo, jsou, a co dělají? kecají a kecají. Ztím není nic a není ani na obzoru. Stejně tak to posuzování. Jak tyhle děcka vypadají normálně, chodí, mluví, je to boj.
Jak vidíš, mám přehled, snad i kapacitu, ale sama za sebe, co zmůžu? Existuje vůbec nějaká organizace, která by trochu korigovala, co ta vláda dělá - když se řídí statistikama, čísly vycucanými kdovíodkud, pak na nás (normální) nedojde nikdy. Třeba, že by někdo babišovi řekl, že jeho kźubní korunka za tři tisíce nepálí, ale pro jiné je to palba, když mají být tři, čtyři, tak je to pro mnohé prostě jeden plat; nebo Maláčové, jak jsem psala nedávno, že se o mě na úřadě starají tři ženské a každé jedné napíšu na papír své jméno, dadresu a datum, jak debil, ta jedna je fakt výživná, ani neodlepí oči od počítače a houkne "a co jako děláte??", tak na co ten pc má, hvězda jedna, ani třicet jí ještě nebylo, na dveřích cedulku s dvěma tituly, půlmwtrové nehty, tam si fakt připadám stará a jako úplný póvl.no to je asi jedno, prostě mikdo neposlouchá normlní lid
i
Odpovědět
Průběh diskuze (19 názorů)
Téma: Zbytečná smrt rišulka 1.3.2020 23:32
*Re: Zbytečná smrt Půlka psa 1.3.2020 23:45
*Re: Zbytečná smrt Yuki 00,03,07 1.3.2020 23:57
**Re: Zbytečná smrt Yuki 00,03,07 1.3.2020 23:58
***Re: Zbytečná smrt rišulka 2.3.2020 0:1
****Re: Zbytečná smrt Yuki 00,03,07 2.3.2020 0:4
*****Re: Zbytečná smrt rišulka 2.3.2020 0:37
******Re: Zbytečná smrt Yuki 00,03,07 2.3.2020 1:22
******Re: Zbytečná smrt Půlka psa 2.3.2020 7:7
******Re: Zbytečná smrt Alžběta174 2.3.2020 9:21
*****Re: Zbytečná smrt rišulka 2.3.2020 0:37
******Re: Zbytečná smrt K_at 2.3.2020 7:55
******Re: Zbytečná smrt Fern 2.3.2020 8:7
******Re: Zbytečná smrt Marika Letní 2.3.2020 9:27
******Re: Zbytečná smrt ...neviditelná... 2.3.2020 13:14
*******Re: Zbytečná smrt Pole levandulové 3.3.2020 10:40
*Re: Zbytečná smrt K_at 2.3.2020 0:27
*Re: Zbytečná smrt rišulka 2.3.2020 16:8
**Re: Zbytečná smrt Fern 2.3.2020 21:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.