| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

29.3.2005 14:02:33 Ivča + 3 kluci

Re: po velikonocích:-)

Jani,to mě moc mrzí,že je to s tvou kamarádkou až takhle špatné.Tak aspoň v pořádku zvládněte s malou tu cestu.
Asi k nám vpadl nějaký bacil.Honza už minulý týden měl nějaký průjem a i se byl vyzvracet.Jenže je to paličák a nechtěl nic,co by mu pomohlo.Ani blbou Smectu nebo živočišný uhlí,když už si nechtěl brát třeba Endiaron.Takže pochopitelně dneska ráno zvracel Honzík.Dala jsem mu k snídani jen piškoty,ale stejně je nejedl.Potom jsem ho musela vzít sebou do nemocnice,potřebovala jsem jít na to EKG,tam schroupal asi 3/4 plátku grahamovýho chleba.Následně ho vyzvracel,když jsme byli nakoupit cestou zpátky.Od tý doby nejedl vůbec nic,zato blinkal ještě 2x a jednou se totálně zesrandil (naštěstí jsem to předpokládala,tak jsem mu dala plenku).Takže pravděpodobně zítra naklušeme k doktorce,jestli mu něco napíše (tehdy měl při průjmu brát ty bakterie - Santax,možná to dostaneme znova...).A to je tam dětská zítra až odpoledne,ale já ráno musím na kontrolu na gyndu,takže zase strávíme celej den po doktorech,ach jo... A za to může moje "milá" polovička,protože mu ani po dvou letech nedochází fakt,že s dítětem doma by už neměl nemoci přecházet,ale léčit se.Taky už jsem ho hned ráno sprdla,aby ho to trklo aspoň dodatečně.
No tak jsem se vypovídala :o) a můžu zase jít něco dělat.Jo,daně už jsem včera sfoukla,konečně je to hotový,dokonce jsem to stáhla ještě o cca 3500,- dolů (to jsme ušetřili jeden rodičák:o))
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
po velikonocích:-) Dream 29.3.2005 10:1
*Re: po velikonocích:-) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 14:2
**Re: po velikonocích:-) Aefik 29.3.2005 20:37
***Re: po velikonocích:-) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 21:14
****Re: po velikonocích:-) PetraSluníčko+KVítek02+Toník12 29.3.2005 21:55
*****Re: po velikonocích:-) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 22:22
******semátka :o) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 22:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.