| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

29.3.2005 22:22:59 Ivča + 3 kluci

Re: po velikonocích:-)

No,Péťo,docela to šlo.Měla jsem větší obavy,že se v tom vyplňování budu plácat delší čas,ale sfoukla jsem to za Honzíkovo odpolední spánek a ještě chvilku k tomu ("odložila" jsem ho ke Krtečkovi).Honza si jde vystát frontu zítra,platby naflákáme přes účet (zřejmě na FÚ fronta nebude ani tak na odevzdání formulářů,ale na pokladně).Zdravotní pojišťovna chce doplatit nedoplatek do 8 dnů,ale socka prý stačí do měsíce,nevíš?Včera jsem to četla někde na business.centru (asi? nebo to bylo na měšci).
Já stejně nechápu,jak můžeš zvládat školu s malým.To by se mi asi nepodařilo,nespat bych sice vydržela a učit se po nocích,ale byla bych asi totálně vyřízená.A když si vezmu,že teď poslední dobou opravdu těch 8 hodin spím (někdy se zadaří i 9) a stejně se ráno nemůžu vyhrabat z postele,tak je mi z představy nedostatku spánku skoro i špatně :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
po velikonocích:-) Dream 29.3.2005 10:1
*Re: po velikonocích:-) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 14:2
**Re: po velikonocích:-) Aefik 29.3.2005 20:37
***Re: po velikonocích:-) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 21:14
****Re: po velikonocích:-) PetraSluníčko+KVítek02+Toník12 29.3.2005 21:55
*****Re: po velikonocích:-) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 22:22
******semátka :o) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 22:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.