| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

29.3.2005 20:37:47 Aefik

Re: po velikonocích:-)

Jani,to je hrozný s tvojí kamarádkou:-((( Je mi to líto:-( Ach jo,kéž by se doktoři spletli!Leží v nemocnici?A můžu se zeptat na její základní diagnózu?
Kodymovu ulici znám,tam je to prima.S rodičema jste to skvěle vymysleli,to by se mi taky líbilo:-) To je ideální stav,budete si nablízku,ale každá rodina bude mít své soukromí.
Oli,tak konečně jste bez kašle!Co plavčo,budete nahrazovat asi jako divý!Já jsem se s nima předběžně domluvila,že od tý zlomený nožičky nám vrátí peníze,ale zbytek musíme proplavat v příštím kurzu.
Na jak dlouho vidíš ten výkop u vás na zahradě?Já bych z toho byla strašně nervní:-) Vzpomínám si,že když jsem byla malá,tak jsme jezdili k dědovi a ten měl na zahradě (občas) odkrytou žumpu,plnou sraček.Teda tam spadnout,tak to by byl konec,bleee!
Už je Adámkovi líp?Taky jsme Míšu ani nenatočili na lyžích,máme asi tak dvě nekvalitní fotky.No tak příště,ale to snad fakt radši až mu bude těch pět let:-)
Ta sádra mu kupodivu ani moc nevadí,v pohodě si leze,dostane se,kam potřebuje a dokonce si už stoupá (to samozřejmě nesmí!) Mnohem víc sádra obtěžuje nás rodiče:-)
Dneska jsme byli zase v Motole na sonu ledvin,všechno jako vždy....,takže za čtyři měsíce to jistí další kontrola:-))Ráno jsem absolutně nemohla zaparkovat,jezdila jsem tam asi 15 minut dokola jako šílená..Míša ztropil solidní hysterák a když jsme šli k naší nefroložce s výsledkem,tak nás musela poslat domů,byl úplně nepříčetný,asi má fobii z doktorů nebo co:-(
Měla tam medičky a ty si ho chtěly zvážit,změřit (to by stejně s tou sádrou nešlo),ale mohly mu změřit i tlak,to by mě bylo fakt zajímalo:-)
Ivčo,co Honzíček,je mu líp?Chudinka!!!Snad bude do zítra ok,abys s ním ještě na gyndě neměla starosti s blinkáním a převlíkáním.Asi teď zase něco řádí,snad zůstaneš zdravá aspoň ty!
S daněma jsi teda šikovná,takovej rodičák se hodí,budeš mít na něco pěknýho pro mimčo:-)


Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
po velikonocích:-) Dream 29.3.2005 10:1
*Re: po velikonocích:-) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 14:2
**Re: po velikonocích:-) Aefik 29.3.2005 20:37
***Re: po velikonocích:-) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 21:14
****Re: po velikonocích:-) PetraSluníčko+KVítek02+Toník12 29.3.2005 21:55
*****Re: po velikonocích:-) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 22:22
******semátka :o) Ivča + 3 kluci 29.3.2005 22:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.