| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

23.2.2000 22:02:41 Milan Gargel

Re: Dítě u nás v posteli?!!

Jen málokterý rodič se může pochlubit tím, že jeho dítě spí klidně celou noc, nepláče a neutíká k rodičům. Sám jsem vychovával své tři děti a můžu jen potvrdit, že mnohdy se stávala noc doslova hororem. Dnes jsem již dědou (čtyři vnoučata) a mohu s klidným svědomím prohlásit, že tento problém u nich již neexistuje. Důvod byl prostý. Náš dům je postaven na nevhodném geologickém podloží, a tím je prakticky vystaven silnému zemnímu záření - tzv. geopatogenním zónám. Po provedeném odstínění zón se vnoučata přestala v noci budit a nemají prakticky žádnou potřebu utíkat k rodičům. V našem případě nebylo možné přestěhování postelí s ohledem na velmi silné zóny, ale i přestěhování postýlky či lůžka může být pro vyřešení problému rozhodující.
Ať se problematika působení geopatogenních zón na člověka zlehčuje sebevíc, pravdou zůstane, že celá řada závažných onemocnění včetně nádorových, je přímo zaviněna působením těchto zón.
Nechci nikoho strašit, ale pouze upozornit, že dnes již existuje možnost vyřešit celou řadu zdravotních potíží a nemocí, jak já s oblibou říkám,"pouhým odstíněním geopatogenních zón".
Zájemcům o bližší informace uvádí svoji adresu: mgargel@iol.cz
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Dítě u nás v posteli?!! Jana, synové 9 a 3 roky 8.2.2000 22:25
*Re: Dítě u nás v posteli?!! Dáša, tři děti 21.2.2000 0:7
**Re: Dítě u nás v posteli?!! Vláďa, jedna dvanáctiletá slečna 23.2.2000 8:58
***Re: Dítě u nás v posteli?!! Michaela M., tři a půl letý syn 1.3.2000 15:23
**Re: Dítě u nás v posteli?!! Milan Gargel 23.2.2000 22:2

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.