| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

1.3.2001 9:03:35 Marcela

Re: maso a jogurty

Napíšu naše postupy, ale jak jsis všimla, každý doma praktikuje něco jiného.
Máme také vyrážku, která vznikla v době plného kojení a dosud nemůžu přijít co jí vyvolává. Protose snažím i dávat pozor na jídlo. Jogurty jsem začala dávat v 9 měsících - ale zatím jen jogurty (tj. žádné Bobíky a pod.) Pokud se ti malá osypala a jsi si jistá, počkala bych. Různé názory nemají v tomhle směru jen maminky, ale i lékaři - poptej se jak je to s jogurty a uvidíš.
Tvarohy se zatím nedoporučují vůbec, tuším kvůli vysokému obsahu bílkovin.
Maso - nejsme vegetariáni, ale doma jíme jen bílé maso a ryby. Takže tak krmíme i malou. A frekvence? Denně určitě ne. Spíš je to tak, že mám navařeno jídlo na cca3 dny dopředu - takže střídám masová a nemasová období. Teď mi přijde ideálnější navařit 2 druhy jídel a střídat maso - nemaso :)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
maso a jogurty Iva, Klárka skoro 7m 28.2.2001 20:27
*Re: maso a jogurty Marcela 1.3.2001 9:3
*Re: mléko a jogurty Stáňa(40)+Ondra(7) 5.3.2001 21:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.