| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Vytírání a luxování

26.8.2013 13:38:09 *Hanka* & Lucinka

Re: Jak správně umýt omyvatelný HEPA filtr do vysavače?

náš filtr myju jak jsi správně sama pochopila po ukončení vysávání - aby stihl na příště vyschnout :-)
Jinak jako ty, pod tekoucí vodou tak dlouho dokud z něj jde špinavá voda, myju ve vaně, nejprve sprchou a pak ke konci ještě propláchnu pod proudem vody baterie

Filtr zůstal čistý snad jen po prvním umytí, později už zůstává prostě "obarvený" špínou. Mám bezsáčkový vysavač ETA Sabine, takže rovnou umyju i ostatní filtry (jsou celkem 3), nádobku na prach a takový košíček. Myju celkem často, jsem ráda, když mám vysavač čistý. Protože se filtry stejně musí časem kupovat nové, tak jsem to asi před měsícem zdokonalila a koupila si ty náhradní už teď a střídám ty dvě sady a pokud nemyju nádobku, tak jen prohodím za ty druhé a můžu vysávat hned.

Jsem zvědavá jestli někdo přijde s nějakou vychytávkou :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Jak správně umýt omyvatelný HEPA filtr d... Sněhulka a sněhuláčci 26.8.2013 10:57
*Re: Jak správně umýt omyvatelný HEPA f... Lída+2 26.8.2013 11:2
**Re: Jak správně umýt omyvatelný HEPA... Sněhulka a sněhuláčci 26.8.2013 11:6
***Re: Jak správně umýt omyvatelný HE... *Hanka* & Lucinka 26.8.2013 13:38
****Re: Jak správně umýt omyvatelný ... Sněhulka a sněhuláčci 26.8.2013 13:43
*****Re: Jak správně umýt omyvateln... Maková 14.1.2015 12:36
****Re: Jak správně umýt omyvatelný ... Sněhulka a sněhuláčci 26.8.2013 13:44
*****Re: Jak správně umýt omyvateln... *Hanka* & Lucinka 26.8.2013 15:2
*****Re: Jak správně umýt omyvateln... *Hanka* & Lucinka 26.8.2013 15:3

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.