| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jídlo a potraviny

Re: chce kojit bez přestání

Ahoj,
to mi pripomina nas do veku cca 2 mesicu.
Masenka se chtela po prichodu z porodnice kojit temer porad, bud byla u prso nebo brecela.
Nekdy i spinkala (hlavne v kocarku pri jizde a to jsem doma nemohla nic udelat).
Nemyslim, ze to bylo jen bolenim briska, mam zkusenost, ze kdyz boli brisko hodne tak, se vzteka i u prsu.
Bylo to hrozne, soucitim s Vami. Navic rady pribuznych - to ji nemuzes porad kojit, to nechce jist, to ji boli brisko, dodrzuj nejake intervaly apod.
Nastesti v noci mela jeden 6-ti hodinovy a jeden 3 hodinovy spaci blok. Takze se to dalo vydrzet. Asi v 10-ti tydnech se smirila s tim, ze se jidlo, spani stridalo s nosenim po byte v poloze briskem dolu na jedne ruce abych starsimu synovi mohla alespon podat veceri.
Pak z jednoho dne na den mi nekdo vymenil miminko. Jednak jsem zacala krmit pri jednom kojeni z obou prsu . Takze mozna mela opravdu hlad, to jiz nevim ale od nejakeho 12-teho tydne je to ta nejrotomilejsi holcicka, ktera spinka vetsinou celou noc a pres den dodrzuje cca tri hodinove intervaly.
Takze vydrzte,kojte, prejde to, take jsem psala takoveto prispevky.

Co ovsem ted nesnasi je jezdit v kocarku, kdyz se ji nechce spat. Nejlepsi je kdyz se probudi vzdalena od domova 1/2 hodiny, rozhodne se, ze uz spat nebude, zacne se nudit a az domu celou dobu rve. A neni to hlady, nebot kdyz prijedeme, tak si kladne jeste pul hodiny "hraje".
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
chce kojit bez přestání Věra (25 let, Jaruška 10 týdnů) 22.2.2001 12:25
*Re: chce kojit bez přestání Pavlína, Daník, 10 týdnů 22.2.2001 12:55
*Re: chce kojit bez přestání Lucka, Lukas 2,5 r. Masa 3,5 m. 24.2.2001 21:51
*Re: chce kojit bez přestání Petra, Karolinka 4 mes. 9.3.2001 19:40
*Re: chce kojit bez přestání Jarka, Martínek 16měs 20.3.2001 23:5

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.