| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

13.2.2000 21:23:31 Hanka, 27 let, 2 děti

Re: Porod u Apolináře?

Blanko, nevím zda-li jsi již rodila a když ano, připadá mi to, že to bylo asi před dvaceti lety. Není pravdou, že nástřih hráze je u každého porodu nutný. Teoreticky by měl vždy lékař posuzovat a rozhodovat se, zda provede nástřih, ale to je ten kámen úrazu. Ono totiž posouzení lékařem je zcela neobjektivní a samozřejmě zde není ani žádná zainteresovanost příslušné osoby na tom, aby nástřihy prováděla jen v případech, kdy je to nezbytně nutné. V mém případě (rodila jsem v r. 1999 u Apolináře) lékař po několikátém vyšetření na porodním lůžku na můj dotaz konstatoval, že nástřih bude nutný. Protože však nebyl schopen správně předpovědět jak dlouho ještě porod bude trvat (5 minut po jeho odchodu již byl syn na světě), prostě mě nástřih nestihl provést. Tak jsem rodila bez nástřihu a samozřejmě potom měla šestinedělí v pohodě.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Re: Porod u Apolináře? Blanka 12.2.2000 15:37
*Re: Porod u Apolináře? Hanka, 27 let, 2 děti 13.2.2000 21:23
*Re: Porod u Apolináře? Petra,syn,Podolská porodnice, 14.2.2000 1:21
*Re: Porod u Apolináře? Romana, 6. měsíc těhotná 14.2.2000 9:56
*Re: Porod u Apolináře? Radka, dvouletý syn 14.2.2000 21:43
**Re: Porod u Apolináře? Ludmila Kovářová, 4 děti (3 kluci - 11, 9 a 5 let, holčička 2,5 roku) 17.8.2000 11:5
*Re: Porod u Apolináře? daniela břízová 15.2.2000 15:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.