| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

5.2.2001 23:07:28 Marcela, Emma (11m.)

o usinani, mlicku a miminku na ceste

Ahoj vsechny maminky,

ctu tady vase prispevky tykajici se ukladani miminek. Samozrejme jsem precetla VSECHNO co se tyka miminek a usinani. Teoreticky to znam vsechno, ale porad moc nevim jak zacit a jak to vsechno pokud mozno bez slzicek zvladnout. Nasi Emmicce bude za tri tydny rok a porad jeste usina u prsouna. Nekdy se ji to podari okamzite, ale cim dal casteji ji to uz dela problemy a mlicko ji k uondani evidentne nestaci. To si pak lezi vedle me, knoura si, mne si ocicka a rejdi po posteli. (Nasi posteli). Nekdy usne tam a nekdy se to protahne na nekonecno. Pri neuspesnem druhem pokusu jsem ji zacala davat do postylky, ale ona si okamzite stoupne, chvili si tam piska a brumla, v domneni, ze je to nejaka hra a pak zacne plakat, plac postupne prechazi v ukrutny rev, (nezalezi na tom jestli jsem v pokoji s ni a drzim ji za pacinku). Jenze ja jsem mekota a vzdycky si ji vytahnu ven. Emmicka si pak cucne a hned usne. Muzu se chlacholit tim, ze Emmicka dozraje do veku, kdy se nauci sama usinat i bez prsouna (ale kdy, ze?), ale myslim, ze to bude tezsi a tezsi pro nas pro obe. (Nemluvim o nocnim kojeni, ktere jedine uvede Emmicku zpet do blazeneho spanku) Navic mame na ceste sestricku, nebo brasku, tudiz od zari bude situace o kapanek zajimavejsi. Tim se mi vnucuje dalsi otazka, jestli kojit dal a kojit obe deti, nebo Emmicce mlicko odeprit a doufat, ze se vyrovna dobre s dalsim miminkem u mamina prsu. Pravdepodobne budu kojit obe mimca dal, ale moc by me zajimal vas nazor a s vdecnosti prijmu kazdou radu.

Marcela
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
o usinani, mlicku a miminku na ceste Marcela, Emma (11m.) 5.2.2001 23:7
*Re: o usinani, mlicku a miminku na ces... Marie, dcera 6 a půl, syn 5 6.2.2001 14:4
**Re: o usinani, mlicku a miminku na c... Marcela, 3 kluci 7.2.2001 21:32
*Re: o usinani, mlicku a miminku na ces... Magda, 2 deti 6.2.2001 18:58
*Re: o usinani, mlicku a miminku na ces... J+V Pechovi,dvě holky 6.2.2001 21:53
*Re: o usinani, mlicku a miminku na ces... Tereza Radová 8.2.2001 20:39
**Re: o usinani, mlicku a miminku na c... Monika, dve deti 16.2.2001 13:21
***Re: o usinani, mlicku a miminku na... Magda, 2 deti 16.2.2001 14:29
*Re: o usinani, mlicku a miminku na ces... Jana, syn 19. měs. a 30t. těhot. 13.2.2001 21:20
*Re: o usinani, mlicku a miminku na ces... Marcela a Emma (12 m) 16.2.2001 23:56

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.